W ofercie naszego sklepu znajdziecie profesjonalne kije do Nordic Walking oraz New Walking znanych marek specjalizujących się w tworzeniu sprzętu i akcesoriów sportowych. Dużą część naszego asortymentu do...

Czytaj więcej

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu znajdziecie profesjonalne kije do Nordic Walking oraz New Walking znanych marek specjalizujących się w tworzeniu sprzętu i akcesoriów sportowych. Dużą część naszego asortymentu do Nordic Walking zajmują kije szwajcarskiej firmy KV+ oraz znanych europejskich producentów Leki i Fizan. Nowoczesne kije do NW wyposażone są w różne udogodnienia dla użytkownika, są to np. systemy blokady, wypięcia rękawicy czy końcówki do śliskich powierzchni ułatwiające trening nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. W asortymencie posiadamy kije o stałej długości, które dopasowuje się do indywidualnych potrzeb Klienta, jak i kije teleskopowe regulowane o większym zakresie użytkowania.

Jak wybrać najlepsze kijki do Nordic Walking?

Warto, aby każda osoba decydująca się na rozpoczęcie przygody z kijkami zdecydowała się na wizytę w naszym sklepie stacjonarnym w Piekarach Śląskich. Pierwsze kije najlepiej dopasować ze specjalistą, który wyjaśni przyszłemu użytkownikowi budowę kijków oraz wpływ ich wyposażenia na efekty i ogólne zadowolenie z treningu. Dobre kije do treningu NW powinny być jednocześnie bardzo lekkie i stabilne, stąd należy zwracać uwagę na materiał wykonania – zazwyczaj jest to aluminium, włókno szklane lub różne zawartości procentowe karbonu. Odpowiednie podparcie podczas treningu jest możliwe dzięki dużej wytrzymałości sprzętu, gwarantuje także pełną kontrolę nad techniką marszu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło