Wyposażenie gabinetów i sal zabiegowych Naszym klientom proponujemy specjalistyczne rozwiązania, które pomogą w skompletowaniu pełnego  wyposażenia gabinetu zabiegowego i lekarskiego . Oferta...

Czytaj więcej

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Wyposażenie gabinetów i sal zabiegowych

Naszym klientom proponujemy specjalistyczne rozwiązania, które pomogą w skompletowaniu pełnego wyposażenia gabinetu zabiegowego i lekarskiego. Oferta obejmuje szereg sprzętów sanitarnych niezbędnych do przeprowadzania zabiegów oraz leczenia pacjentów w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zakupicie u nas zarówno specjalistyczne wózki do przewożenia chorych, szpitalne wózki reanimacyjne, jak i prostsze wyposażenie medyczne.

Wyposażenie medyczne w naszej ofercie

Oferowane wyposażenie to m.in. wygodne i zwrotne wózki do przewożenia chorych. Mają one szereg udogodnień takich jak wieszak na kroplówki, kosz na butlę gazową oraz barierki boczne. Posiadają opcję regulacji wysokości oraz centralnej blokady kół. Wózki te stanowią komfortowe rozwiązanie zarówno dla pacjentów, jak i personelu. W ofercie znajdują się również stoły rehabilitacyjne do masażu o standardowej wysokości, kozetki podwyższane, stoły do przewijania niemowląt oraz fotele do pobierania krwi. Dysponujemy różnymi rodzajami asystorów gabinetowych i stołów zabiegowych na kółkach, które można swobodnie przemieszczać. Ponadto, posiadamy duży wybór foteli i taboretów lekarskich, które charakteryzują się starannością wykonania i bogatą kolorystyką.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów wyposażenia gabinetów lekarskich i sal zabiegowych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło