Orteza łokcia to zaopatrzenie medyczne wykorzystywane zarówno w czasie leczenia i rehabilitacji stawu łokciowego, jak i noszone profilaktycznie przez osoby, które szczególnie narażone są na intensywną...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Orteza stawu łokciowego z regulacją kątową

Cena 500,00 zł

Orteza stawu łokciowego z poduszką silikonową SP-G-2060

Cena 200,00 zł

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO TGO-V AP SL 910

Cena 500,00 zł

Orteza stawu łokciowego na łokieć tenisisty/golfisty EPI-HIT PREMIUM SPORLASTIC

Cena 220,00 zł

Stabilizator łokcia - EpiActive

Cena 300,00 zł

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS PREMIUM.

Cena 200,00 zł

Orteza łokcia to zaopatrzenie medyczne wykorzystywane zarówno w czasie leczenia i rehabilitacji stawu łokciowego, jak i noszone profilaktycznie przez osoby, które szczególnie narażone są na intensywną eksploatację stawu łokciowego.

Częste problemy z tym konkretnie stawem nie należą do rzadkości, co jest bezpośrednio związane z jego dość skomplikowaną budową oraz częstym wykorzystaniem w życiu codziennym. Najczęściej staw łokciowy jest przeciążany ze względu na czynności wykonywane w trakcie pracy zawodowej lub podczas uprawiania sportów aktywnie angażujących kończyny górne. Co więcej, łokcie często ulegają kontuzjom w trakcie wypadków, wyniku czego dochodzi do ich zwichnięć i stłuczeń.

Orteza łokcia – zastosowanie

Stosowanie ortezy łokciowej jest niezbędnym elementem leczenia lub rehabilitacji po przebytym urazie stawu łokciowego. Ten element zaopatrzenia medycznego odpowiada za stabilizację stawu, co ma ogromne znaczenie w procesie leczenia, a także zmniejszenia dolegliwości bólowych. Warto też dodać, że kontrolowany ucisk w obrębie stawu wspomaga cyrkulację krwi, dzięki czemu usprawniony zostaje proces regeneracji uszkodzonych tkanek.

Potrzebujesz ortezy łokciowej?

Kupisz ją u nas!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło