Łóżko rehabilitacyjne wykorzystywane są nie tylko w szpitalach i hospicjach, ale również w sanatoriach oraz prywatnych domach. Jest to element wyposażenia, który znacząco podwyższa wygodę i bezpieczeństwo...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Materac do łóżka w pokrowcu zmywalnym, paroprzepuszczalnym

Cena 405,00 zł

Materac przeciwodleżynowy Bioflote 2000 - bardzo cicha praca

Cena 180,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie DOMATOR

Cena 3 200,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne Luna UL2

Cena 4 200,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne Luna Basic 2 z materacem

Cena 3 600,00 zł

PODUSZKA DO OBRACANIA PACJENTA

Cena 190,00 zł

Stolik przyłóżkowy EASY

Cena 250,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne wykorzystywane są nie tylko w szpitalach i hospicjach, ale również w sanatoriach oraz prywatnych domach. Jest to element wyposażenia, który znacząco podwyższa wygodę i bezpieczeństwo pacjenta, a także ułatwia opiekunom oraz lekarzom opiekę nad nim. W naszej ofercie znajduje się kilka sprawdzonych modeli łóżek rehabilitacyjnych wyposażonych w kółkach dla zwiększenia mobilności pacjenta leżącego.

Materac przeciwodleżynowy – zastosowanie

Odleżyny powstają w wyniku trwałego dociskania tkanek miękkich do podłoża przez kości. Mają postać owrzodzenia skóry, które nieleczone postępuje w głąb ciała. Najczęstszymi miejscami występowania odleżyn są okolice kości krzyżowej, pośladki i pięty. Ich leczenie jest nie tylko czasochłonne, ale także trudne, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by zapobiec ich wystąpieniu.

Jednym ze sposób jest wykorzystanie specjalnych materacy przeciwodleżynowych. Ich elementem jest pompa, która napełnia powietrzem poszczególne sekcje, co prowadzi do zmiennego rozdysponowania napięcia i znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia odleżyn.

Potrzebujesz łóżka rehabilitacyjnego?

Znajdziesz je u nas!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło