Produkty kompresyjne Dla osób z dysfunkcjami ruchu codzienne funkcjonowanie i aktywność fizyczna byłyby znaczenie utrudnione, gdyby nie możliwość zastosowania wysokiej jakości  produktów...

Czytaj więcej

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Produkty kompresyjne

Dla osób z dysfunkcjami ruchu codzienne funkcjonowanie i aktywność fizyczna byłyby znaczenie utrudnione, gdyby nie możliwość zastosowania wysokiej jakości produktów kompresyjnych. Wyroby kompresyjne pomagają zwiększyć skuteczność leczenia schorzeń układu krwionośnego np. żylakowatości, przewlekłej niewydolności żył, różnego rodzaju obrzęków w obrębie kończyn dolnych czy zakrzepicy. Produkty kompresyjne dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim podkolanówki uciskowe, pończochy przeciwżylakowe i rajstopy, ale posiadamy również skarpety kompresyjne stosowane do biegania, jazdy rowerem i w długich podróżach. Wyroby te dostępne są w wersjach dla mężczyzn i kobiet. W katalogu produktów kompresyjnych mamy także rajstopy dla kobiet w ciąży.

Stosowanie podkolanówek uciskowych

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór podkolanówek uciskowych. Posiadamy podkolanówki 1 oraz 2 klasy w różnych rozmiarach i krojach. Dobór odpowiedniego rodzaju i klasy podkolanówek powinien odbyć się w konsultacji z lekarzem specjalistą, który opowie o wskazaniach i przeciwskazaniach do zastosowania konkretnego wyrobu.

Podkolanówki uciskowe powinno zakładać się rano tuż po przebudzeniu – najlepiej jeszcze w pozycji leżącej. W podkolanówkach należy spędzić cały dzień, a po zdjęciu z nóg powinno się wyprać je ręcznie lub w delikatnym programie pralki. Medyczna skuteczność podkolanówek uciskowych podlega 6 miesięcznej gwarancji pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji i stosowania się do zaleceń lekarza. Po tym czasie następuje zużycie materiału, które obniża skuteczność leczenia poprzez kompresję.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów kompresyjnych. Poznają Państwo ich zastosowanie w konkretnych kuracjach medycznych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło