Wkładki na haluksy Wkładki na haluksy  stanowią podparcie palców młotkowatych i szponiastych, łuku poprzecznego stopy i pięty. Stosowane są w celu zminimalizowania deformacji stopy z powodu płaskostopia poprzecznego. Ich...

Czytaj więcej

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Wkładki na haluksy

Wkładki na haluksy stanowią podparcie palców młotkowatych i szponiastych, łuku poprzecznego stopy i pięty. Stosowane są w celu zminimalizowania deformacji stopy z powodu płaskostopia poprzecznego. Ich zadaniem jest równomierny rozkład nacisków na stopę, co zmniejsza obrzęki oraz ból. Przygotowaliśmy ofertę wkładek ortopedycznych na haluksy, które chronią stopy również przed mikro urazami stawów.

Wygodne wkładki ortopedyczne na haluksy

Noszenie wkładek na haluksy ma przynieść nie tylko ulgę w dolegliwościach bólowych czy ograniczyć ryzyko rozwoju deformacji stopy, ale zapewnić komfort skórze stóp podczas codziennego użytkowania. Dlatego proponowane modele wykonane są z przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają cyrkulację powietrza na właściwym poziomie. Dzięki temu skóra stóp nie poci się, nie ma też problemu z nieprzyjemnym zapachem. Wkładki poprawią komfort chodzenia i sprawią, że obuwie stanie się wygodniejsze.

Skuteczność wkładek na haluksy

W wielu przypadkach haluksy wymagają leczenia operacyjnego. Dlatego tak ważne jest wczesne zdiagnozowanie zmian w obrębie stóp i profilaktyka, dzięki której można zapobiec pojawieniu się haluksów lub ich rozwojowi. Noszenie wkładek na haluksy, które zostaną odpowiednio dopasowane do poziomu zaawansowania schorzenia, pomogą niwelować jego objawy oraz skutki, jakie może za sobą nieść.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło