W naszym sklepie MedSport mamy niezwykle zróżnicowaną ofertę piłek . Cały nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych dostawców, co jest gwarancją jego właściwości i wytrzymałości. W sklepie medyczno-sportowy...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

W naszym sklepie MedSport mamy niezwykle zróżnicowaną ofertę piłek. Cały nasz asortyment pochodzi od sprawdzonych dostawców, co jest gwarancją jego właściwości i wytrzymałości. W sklepie medyczno-sportowy MedSport codziennie zaopatrujemy punkty usługowe, gabinety i osoby indywidualne w najwyższej jakości sprzęt sportowych.

W naszej ofercie znajdziesz

Piłki do ćwiczenia dłoni

Piłki do ćwiczenia dłoni są to produkty wykorzystywane do wzmacniania pracy rąk i ramion. Pozwalają przywrócić czucie w wielu partiach rąk, które zostało utracone np. w następstwie udaru mózgu. Ponadto, zmniejszają ból i sztywność palców. Wykorzystywane są ćwiczeniach przeciw: reumatoidalnemu zaplenieniu stawów, artretyzmowi, zespołowi cieśni nadgarstka, zapaleniu ścięgien, łokciowi tenisisty (golfisty), a także w: rekonwalescencji po złamaniu palca lub nadgarstka, operacji ścięgien, czy w stanach wymagających zwiększenia siły chwytu.

Piłki sensoryczne

Piłki sensoryczne przeznaczone są do rehabilitacji, stretchingu i treningu mobilnościowego. Stosuje się je również w przypadku bólu mięśni: pleców, kręgosłupa, nóg, ramion oraz napięcia mięśni i dyskopatii kręgosłupa. Nacisk punktowy piłki sensorycznej będzie doskonałym uzupełnieniem rozbijania powięzi. Ponadto, ćwiczenia z ich wykorzystaniem poprawią krążenie krwi, zmniejszają napięcie mięśniowe, zwiększają elastyczność tkanek, łagodzą ból, a także działają antystresowo.

Piłki gimnastyczne

Piłki gimnastyczne przeznaczone są do h ćwiczeń ruchowych, wzmacniających, rozciągających, korekcyjnych. Wykorzystuje się je często w zajęciach pilatesu i jogi. Piłki gimnastyczne powszechnie stosowane są w rehabilitacji. Dostępne u nas produkty zostały wykonane z najwyższej jakości gumy, a odpowiednia struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni.

Piłki ANTI-BURST

Piłki ANTI-BURST są to piłki gimnastyczne o specjalnej budowie. Powszechnie znajdują zastosowanie zarówno w treningach sportowców, jak i w celach rehabilitacyjnych. Wysoką skuteczność ćwiczeń z tym rodzajem piłek uzyskuje się dzięki niestabilnej bazie, która podczas ćwiczeń konkretnych mięśni, dodatkowo aktywizuje mięśnie posturalne (brzuch, plecy, boki, pośladki). Odbywa się to w momencie, gdy ćwiczący próbuje utrzymać ciało i piłkę w pożądanej pozycji. Bardzo często wykorzystuje się piłki ANTI-BURST do treningu ogólnorozwojowego.

Piłki Slam Ball

Zadaniem piłki Slam Ball jest wspomaganie ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych. Idealnie nadają się do treningu właściwego lub rozgrzewki. Piłki tego rodzaju wykorzystuje się również do rozciągania, wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Dostępne u nas produkty charakteryzują się ogromną wytrzymałością, wysokim stopniem odporności na uderzenia. Przy ich pomocy można wykonywać trening funkcjonalny o dużym stopniu intensywności.

Piłki do balansowania typu BOSSU

Piłki do balansowania typu BOSSU to sprzęt sportowy w kształcie przeciętej na pół kuli, który służy do balansowania ciałem. Ten rodzaj piłek idealnie sprawdza się jako uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi. W ten sposób ćwiczący może: rozbudować muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, a także poprawić elastyczność stawów i kształt sylwetki ciała. Odwrócenie piłki podstawą do góry pozwala dodatkowo rozbudować zestaw ćwiczeń o elementy poprawiające siłę ramion. Dostępne u nas produkty z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość i komfort użytkowania. 

Piłki do masażu

Piłki do masażu to rodzaj sprzętu sportowego, który wykorzystuje się przy drobnych bólach szyi, ramion, placów, rąk i nóg. Często wykorzystywane są przez osoby trenujące CROSS FIT w celu poprawy mobilności ruchów. Piłki do masażu są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy przyłożyć ją do twardego podłoża, np. ściany lub podłogi, tak, żeby ustabilizować jej ruch, następnie uciskać wybrane punkty na ciele. Dostępne są u nas modele pojedyncze oraz podwójne.

Zapraszamy do zakupów!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło