Wózek elektryczny Przygotowaliśmy ofertę ergonomicznych i energooszczędnych inwalidzkich  wózków elektrycznych . Dostępne modele wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających sterowanie i transport....

Czytaj więcej

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wózek elektryczny

Przygotowaliśmy ofertę ergonomicznych i energooszczędnych inwalidzkich wózków elektrycznych. Dostępne modele wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających sterowanie i transport. Oprócz wózków, w ofercie znajdą Państwo także skutery składane zapewniające komfortową jazdę na każdej nawierzchni oraz łatwy w podłączeniu napęd elektryczny do manualnego wózka inwalidzkiego w formie przystawki.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Proponujemy modele ułatwiające przemieszczanie się w sposób łatwy, niewymagający siły i przede wszystkim bezpieczny. Konstrukcję wózków wykonano z trwałego aluminium. Wózki posiadają elektromagnetyczny hamulec, anty-wywrotne kółka oraz w pełni zamknięty i bezobsługowy akumulator. Zasięg dostępnych modeli sięga do nawet 35 km.

Dla lepszego użytkowania

Panel sterowania w postaci joysticka umożliwia łatwą zmianę kierunku jazdy. Wózki posiadają sygnalizację dźwiękową oraz podświetlenie przycisków. Łamane oparcie i odpinana tapicerka ułatwiają przewiezienie wózka i utrzymanie go w czystości. Model Airwheel H3S został wyposażony w funkcję w pełni automatycznego składania i rozkładania. Wystarczy jeden przycisk, by przygotować wózek do transportu. Komfort jazdy zwiększa nie tylko łatwe sterowanie, ale również wygodne i szerokie siedzisko.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło