Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym Przygotowaliśmy ofertę ergonomicznych i energooszczędnych inwalidzkich  wózków elektrycznych z napędem elektrycznym . Dostępne modele wyposażone są w szereg...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Wózek elektryczny dla dorosłych AT52304.

Cena 5 000,00 zł

Wózek elektryczny ultralekki Wheelie Electric

Cena 5 000,00 zł

Electric-TIM I: Elektryczny wózek inwalidzki na dużych kołach D130AL

Cena 5 500,00 zł

Electric-TIM II - elektryczny wózek inwalidzki na małych kołach D130HL

Cena 5 000,00 zł

Airwheel H3S

Cena 14 000,00 zł

Skuter składany Techlife U5

Cena 9 900,00 zł

Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym

Przygotowaliśmy ofertę ergonomicznych i energooszczędnych inwalidzkich wózków elektrycznych z napędem elektrycznym. Dostępne modele wyposażone są w szereg funkcji ułatwiających sterowanie i transport. Oprócz wózków, w ofercie znajdą Państwo także skutery składane zapewniające komfortową jazdę na każdej nawierzchni oraz łatwy w podłączeniu napęd elektryczny do manualnego wózka inwalidzkiego w formie przystawki.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Proponujemy modele ułatwiające przemieszczanie się w sposób łatwy, niewymagający siły i przede wszystkim bezpieczny. Konstrukcję wózków wykonano z trwałego aluminium. Wózki posiadają elektromagnetyczny hamulec, anty-wywrotne kółka oraz w pełni zamknięty i bezobsługowy akumulator. Zasięg dostępnych modeli sięga do nawet 35 km.

Oferowane w naszym sklepie wózki są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje wspomagające zachowanie bezpieczeństwa podczas jazdy. Wózki mają zamontowane klaksony do sygnalizacji dźwiękowej, a ich używanie jest wygodne i proste. Ponadto wyprofilowane siedzisko w wózku inwalidzkim elektrycznym gwarantuje utrzymanie stabilnej pozycji, optymalne ustawienie ciała i komfort nawet w przypadku dłuższego jeżdżenia.

Dla lepszego użytkowania

Panel sterowania w postaci joysticka umożliwia łatwą zmianę kierunku jazdy. Wózki posiadają sygnalizację dźwiękową oraz podświetlenie przycisków. Łamane oparcie i odpinana tapicerka ułatwiają przewiezienie wózka i utrzymanie go w czystości. Model Airwheel H3S został wyposażony w funkcję w pełni automatycznego składania i rozkładania. Wystarczy jeden przycisk, by przygotować wózek do transportu. Komfort jazdy zwiększa nie tylko łatwe sterowanie, ale również wygodne i szerokie siedzisko.

Dlaczego warto kupić elektryczny wózek inwalidzki?

Zainwestowanie w wózek elektryczny inwalidzki to dobry pomysł ze względu na wygodę użytkowania, wspomniane względy bezpieczeństwa oraz ponadprzeciętną wytrzymałość. Osoba z niepełnosprawnością ma możliwość swobodnego poruszania się wewnątrz i na zewnątrz. Ponadto sterowanie elektrycznym wózkiem inwalidzkim wymaga zaangażowania jednej ręki, co pozwala na wykorzystanie drugiej między innymi do sięgnięcia po towar na półce sklepowej.

Wózki elektryczne są zwykle wyposażone w szereg udogodnień, co dodatkowo wpływa na komfort ich obsługi. Można tu wymienić:

  • przystosowanie do poruszania się po różnych powierzchniach,
  • solidną i stabilną konstrukcję,
  • płynną regulację kąta siedzenia, oparcia i podnóżków,
  • sposobność samodzielnego przemieszczania się na dłuższych dystansach.

Jak wybrać elektryczny wózek inwalidzki?

Decydując o zakupie konkretnego modelu wózka inwalidzkiego elektrycznego, warto dokładnie sprawdzić jego specyfikację. Pozwoli to dopasować wybór do indywidualnych preferencji zarówno w kwestiach związanych z obsługą, jak i wygodą poruszania. Oprócz tego istotne jest maksymalne zminimalizowanie bólu i obciążenia kręgosłupa osoby unieruchomionej.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło