Laski i kule inwalidzkie Oferta sprzętu stanowiącego asekurację i stabilne podparcie podczas chodzenia obejmuje laski i kule inwalidzkie. Przygotowaliśmy propozycje wielu modeli odpowiadających indywidualnym...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Składana laska dla niewidomych, aluminiowa TGR-R LA 853N

Cena 100,00 zł

Laski i kule inwalidzkie

Oferta sprzętu stanowiącego asekurację i stabilne podparcie podczas chodzenia obejmuje laski i kule inwalidzkie. Przygotowaliśmy propozycje wielu modeli odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Produkty wykonane są z solidnych materiałów zapewniających trwałość konstrukcji. Jednocześnie zadbano o komfort użytkowania i wyposażono laski w ergonomiczne i wyprofilowane uchwyty.

Laski inwalidzkie

Laski inwalidzkie, w zależności od modelu, przeznaczone są dla osób z obniżoną sprawnością ruchową lub dla osób niewidomych. Trójnóg i czwórnóg inwalidzki zapewniają większą stabilność niż tradycyjny model laski. Produkty dostępne w naszej ofercie posiadają rączkę o regulowanej wysokości oraz gumowe nasadki zwiększające bezpieczeństwo podczas poruszania się. Większy komfort zapewnia też miękki, piankowych uchwyt.
W ofercie znajdują się również składane laski dla niewidomych, umożliwiające samodzielne poruszanie się poprzez pomoc w łatwiejszym rozpoznaniu terenu. Pasek na nadgarstek i gumowy uchwyt zwiększają komfort użytkowania, a taśmy odblaskowe wpływają na poziom bezpieczeństwa podczas poruszania się po zmroku.

Kule inwalidzkie – wsparcie podczas chodzenia

Dużym wsparciem w utrzymaniu stabilnej pozycji podczas chodzenia są kule inwalidzkie. Zalecane zarówno po przebytym urazie kończyn, jak i w przypadku ograniczeń sprawności ruchowej. Proponujemy kule inwalidzkie łokciowe oraz z obejmą uchylną, regulowane dwustopniowo, a także kule inwalidzkie łokciowe, stosowane w przypadku urazu kończyn dolnych i górnych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło