Sklep MedSport wprowadził do swojego asortymentu peruki syntetyczne przeznaczone dla osób chcących odmienić swój wygląd, mieć nową fryzurę czy uzupełnić ubytki włosów wynikające z trwającej choroby....

Czytaj więcej

Aktywne filtry

PERUKA MERCEDES

Cena 420,00 zł

PERUKA JOCASTA

Cena 500,00 zł

PERUKA FLORENCE

Cena 500,00 zł

PERUKA EVIE

Cena 420,00 zł

PERUKA LUCY

Cena 380,00 zł

PERUKA SYNTETYCZNA CLAIRE

Cena 350,00 zł

PERUKA MONZA II

Cena 400,00 zł

PERUKA ANNA

Cena 430,00 zł

PERUKA VICTORINE

Cena 450,00 zł

Sklep MedSport wprowadził do swojego asortymentu peruki syntetyczne przeznaczone dla osób chcących odmienić swój wygląd, mieć nową fryzurę czy uzupełnić ubytki włosów wynikające z trwającej choroby. Oferujemy produkty znanych, cenionych na rynku producentów, takich jak NAH oraz Rokoko. Mamy szeroki wybór peruk syntetycznych w Bytomiu i Piekarach Śląskich o różnych długościach, gęstościach oraz odcieniach – zaczynając od blondów, poprzez brązy i odcienie rudości, na czerni kończąc. Dysponujemy również wieloma akcesoriami do pielęgnacji włosów, a także oferujemy turbany.

Sztuczne peruki można nabyć w naszym sklepie internetowym, jednakże każdorazowo zalecamy bezpośrednią wizytę w naszym sklepie stacjonarnym, aby móc indywidualnie dopasować model do potrzeb i oczekiwań Klientki.

Peruki po chemioterapii

Osoby poszukujące peruki po chemioterapii otrzymają od nas fachową poradę dotyczącą dopasowania rodzaju włosów, koloru, a także niezbędnej higieny peruki w celu zachowania jak najdłuższej żywotności. Po wizycie w sklepie MedSport nasze Klientki mogą znów cieszyć się pięknymi włosami, co wpływa terapeutycznie na skutki emocjonalne ich utraty. Wierzymy, że dzięki naszym perukom zmaganie się z chorobą staje się o wiele łatwiejsze.

Jak wybrać perukę po chemioterapii?

Dobierając perukę, warto pamiętać, że w nowych włosach trzeba czuć się po prostu dobrze. Kolor i fryzurę dobieramy zwykle do kształtu twarzy i staramy się dopasować zawsze taki model peruki po chemioterapii, w którym Klientka wygląda najlepiej i jest usatysfakcjonowana. Do okrągłej buzi polecamy nieco dłuższe włosy, aby optycznie ją wysmuklić. W przypadku kształtu kwadratowego zalecamy lekko zwichrzone uczesanie bądź proste niestopniowane włosy. Falowane i kręcone świetnie pasują do twarzy pociągłej. Do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie, poświęcając jej odpowiednią ilość czasu i wsłuchując się w jej potrzeby.

Rodzaje peruk syntetycznych i ich pielęgnacja

Odpowiednia pielęgnacja peruk z włosów syntetycznych ma ogromne znaczenie pod kątem ich trwałości. Warto pamiętać o kilku następujących kwestiach:

  • regularnym myciu peruki, najlepiej co około 2 tygodnie,
  • dokładnym suszeniu,
  • nierozczesywaniu peruki, gdy jest jeszcze wilgotna,
  • unikaniu kontaktu wysokiej temperatury, czyli m.in. wykluczeniu używania lokówki bądź suszarki,
  • przeczesywaniu peruki syntetycznej specjalnie do tego przeznaczoną szczotką.

Peruki syntetyczne jako doskonała opcja do zmiany wizerunku

Peruka syntetyczna sprawdzi się w przypadku chęci zmiany wyglądu. To najszybszy sposób na nową stylizację i możliwość przetestowania innej fryzury na głowie. Ponadto peruka zda egzamin zimową porą przy wiecznie rozwichrzonych włosach i problemach z ich elektryzowaniem. Nasz sklep z perukami syntetycznymi w Piekarach Śląskich ma w ofercie różnego rodzaju modele, dzięki czemu istnieje sposobność zakupu peruki idealnie dopasowanej do indywidualnych preferencji.

Dlaczego warto kupić w perukę z włosów syntetycznych?

Za zakupem peruki z włosów syntetycznych przemawia przede wszystkim atrakcyjna cena, która nierzadko jest kilkukrotnie niższa niż w przypadku peruki wykonanej z naturalnych włosów. Dzięki korzystnej cenie niemal każdy może pozwolić sobie na inwestycję w jedną z naszych sztucznych peruk. Klientki czasem obawiają się, że ich fryzura będzie wyglądała nienaturalnie i że będą musiały zmagać się z tzw. efektem lalki Barbie. Należy jednak wiedzieć, że włókna wykorzystywane w wysokiej jakości perukach syntetycznych są zbliżone fakturą do włosów naturalnych, dlatego większość osób z reguły nie jest w stanie zauważyć różnicy. Wśród pozostałych zalet tego rozwiązania wymienić można łatwość układania, lekkość i przewiewność, prostotę ich pielęgnacji, a także brak konieczności specjalnego stylizowania.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło