Sklep MedSport wprowadził do swojego asortymentu peruki syntetyczne przeznaczone dla osób chcących odmienić swój wygląd, mieć nową fryzurę czy uzupełnić ubytki włosów wynikające z trwającej choroby....

Czytaj więcej

Przepraszamy, w tej kategorii nie ma produktów

Sklep MedSport wprowadził do swojego asortymentu peruki syntetyczne przeznaczone dla osób chcących odmienić swój wygląd, mieć nową fryzurę czy uzupełnić ubytki włosów wynikające z trwającej choroby. Oferujemy produkty znanych, cenionych na rynku producentów, takich jak NAH oraz Rokoko. Mamy szeroki wybór peruk o różnych długościach, gęstościach oraz odcieniach – zaczynając od blondów, poprzez brązy i odcienie rudości, na czerni kończąc. Dysponujemy również wieloma akcesoriami do pielęgnacji włosów, a także oferujemy turbany.

Sztuczne peruki można nabyć w naszym sklepie internetowym, jednakże każdorazowo zalecamy bezpośrednią wizytę w naszym sklepie stacjonarnym w Piekarach Śląskich, aby móc indywidualnie dopasować perukę do potrzeb i oczekiwań Klientki.

Peruki po chemioterapii

Osoby poszukujące peruki po chemioterapii otrzymają od nas fachową poradę dotyczącą dopasowania rodzaju włosów, koloru, a także niezbędnej higieny peruki w celu zachowania jak najdłuższej żywotności. Po wizycie w sklepie MedSport nasze Klientki mogą znów cieszyć się pięknymi włosami, co wpływa terapeutycznie na skutki emocjonalne ich utraty. Wierzymy, że dzięki naszym perukom zmaganie się z chorobą staje się o wiele łatwiejsze.

Dlaczego warto kupić w perukę z włosów syntetycznych?

Za zakupem peruki z włosów syntetycznych przemawia przede wszystkim atrakcyjna cena, która nierzadko jest kilkukrotnie niższa niż w przypadku peruki wykonanej z naturalnych włosów. Dzięki korzystnej cenie niemal każdy może pozwolić sobie na inwestycję w jedną z naszym sztucznych peruk. Klientki czasem obawiają się, że ich fryzura będzie wyglądała nienaturalnie i że będą musiały zmagać się z tzw. efektem lalki Barbie. Należy jednak wiedzieć, że włókna wykorzystywane w wysokiej jakości perukach syntetycznych są zbliżone fakturą do włosów naturalnych, dlatego większość osób z reguły nie jest w stanie zauważyć różnicy. Wśród pozostałych zalet tego rozwiązania wymienić można łatwość układania, lekkość i przewiewność, prostotę ich pielęgnacji, a także brak konieczności specjalnego stylizowania.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło