Krzesła sanitarne to niezwykle istotny element w dziedzinie opieki zdrowotnej i pomocy medycznej. Są to specjalnie zaprojektowane krzesła, które umożliwiają wygodne oraz bezpieczne poruszanie się osób...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

siedzisko wannowe, bez oparcia SWBO

Cena 155,00 zł

fotel do pobierania krwi COR

Od Cena 700,00 zł

siedzisko wannowe z oparciem SWZO

Cena 240,00 zł

ławeczka nawannowa ŁNW

Cena 150,00 zł

siedzisko wannowe z pianki PU bez oparcia SWBO-16PU

Cena 200,00 zł

taboret prysznicowy TP

Cena 210,00 zł

krzesełko prysznicowe zawieszane na poręczy KP-PORECZ

Cena 510,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne z oparciem KPU-O

Cena 440,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne z nogą KPU-2 NOGA

Cena 300,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne KPU-2

Cena 250,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne z nogą KPU NOGA

Cena 310,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne KPU

Cena 287,00 zł

Krzesła sanitarne to niezwykle istotny element w dziedzinie opieki zdrowotnej i pomocy medycznej. Są to specjalnie zaprojektowane krzesła, które umożliwiają wygodne oraz bezpieczne poruszanie się osób chorych, niepełnosprawnych lub starszych. Krzesła sanitarne są szeroko stosowane w szpitalach, placówkach opieki zdrowotnej, a nawet w domach i mieszkaniach. W naszej ofercie znajdziesz różne modele krzeseł sanitarnych w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Siedziska prysznicowe i wannowe

Siedziska prysznicowe i wannowe są niezwykle przydatnymi urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort podczas kąpieli osób z ograniczoną mobilnością. Można je z łatwością zamontować w kabinach prysznicowych i wannach. Są wykonane z wytrzymałych i trwałych materiałów odpornych na wilgoć i korozję. To zapewnia długotrwałą żywotność krzeseł sanitarnych nawet przy częstym użytkowaniu w wilgotnym środowisku. Oprócz tego siedziska wyposażone są w antypoślizgowe powierzchnie i regulację wysokości.

Fotele do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi zostały stworzone z myślą o komforcie pacjentów podczas pobierania krwi lub innych procedur medycznych. Zapewniają wygodne i bezpieczne miejsce dla pacjenta, a także ułatwiają pracę personelu. Fotele do pobierania krwi są nieocenionym wyposażeniem w placówkach medycznych. Warto więc zainwestować w produkty sprawdzonych producentów, gdyż tylko wówczas można mieć gwarancję co do ich jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło