W sklepie MedSport mamy niezwykle zróżnicowaną ofertę taśm i gum do ćwiczeń . Zadbaliśmy o to, by nasz asortyment pochodził jedynie od sprawdzonych dostawców, co jest gwarancją jego świetnych właściwości i...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

W sklepie MedSport mamy niezwykle zróżnicowaną ofertę taśm i gum do ćwiczeń. Zadbaliśmy o to, by nasz asortyment pochodził jedynie od sprawdzonych dostawców, co jest gwarancją jego świetnych właściwości i wysokiej wytrzymałości. W sklepie medyczno-sportowy MedSport już do wielu zaopatrujemy punkty usługowe, gabinety i osoby indywidualne w najwyższej jakości sprzęt sportowych. Jeśli szukasz taśm i gum do ćwiczeń, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Gumy do ćwiczeń

Gumy do ćwiczeń to niezwykle uniwersalny element sprzętu sportowego. Powszechnie są wykorzystywane do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, a także stanowią dodatek do treningu aerobowego. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem z gum poprawiają kondycję, zwiększają elastyczność stawów oraz pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową. Ze względu na małą wagę i niewielkie rozmiary jest to idealny przyrząd do użytku domowego oraz plenerowego. Warto wiedzieć, że wystarczy niewielka przestrzeń, by za ich pomocą wykonać dowolnie dobrany zestaw ćwiczeń. Dzięki nim można również przeprowadzić szybką rozgrzewkę przez właściwym treningiem.

Taśmy do ćwiczeń

Taśmy do ćwiczeń wykorzystuje się w treningu opartym o bezwładność ciała. Pozwalają użytkownikowi rozwijać równowagę, a także poprawić elastyczność stawów i kondycję. Uniwersalność taśm do ćwiczeń sprawia, że łatwo je dostosować do programu treningu – zależnie od indywidualnych preferencji i możliwości. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla osób doceniających wszechstronność i niewielki rozmiar przyrządów do ćwiczeń. Dostępne u nas taśmy do ćwiczeń wykonane są z niezwykle trwałych materiałów, dzięki którym ćwiczący mogą być pewni o swoje bezpieczeństwo i komfort. Cały zestaw waży mniej niż kilogram i mieści się w małej torebce dołączonej do zestawu. Łatwy system montażu zestawu taśm pozwala cieszyć się swobodą wyboru miejsca treningu. Poznaj je już dziś!

Zapraszamy do zakupów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło