Działalność firmy MedSport jest poszerzona o ofertę szkoleń Nordic Walking dla osób indywidualnych, firm i instytucji publicznych. Organizujemy indywidualne szkolenia z zakresu prawidłowej techniki Nordic...

Czytaj więcej

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Działalność firmy MedSport jest poszerzona o ofertę szkoleń Nordic Walking dla osób indywidualnych, firm i instytucji publicznych. Organizujemy indywidualne szkolenia z zakresu prawidłowej techniki Nordic Walking, także szkolenia z możliwością uzyskania tytułu instruktora NW Polskiej Federacji Nordic Walking oraz z tytułem instruktora New Walking. Każde szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne, na których uczestnicy poznają techniki, rodzaje treningów, kije oraz zajęcia praktyczne w terenie. Szkolenie zakończone jest certyfikowanym egzaminem. Zdobycie legitymacji instruktora NW uprawnia do samodzielnego prowadzenie zajęć treningowych z zakresu Nordic Walking.

Jakie wymagania muszą spełnić kandydaci na instruktorów NW?

Każdy kandydat na instruktora NW powinien mieć minimum średnie wykształcenie, posiadać legitymację instruktorską lub trenerską w zakresie sportu, rekreacji ruchowej (nie musi jej mieć, jeżeli jest absolwentem, studentem AWF lub kierunków pokrewnych, albo absolwentem, studentem kierunków Fizjoterapia czy Rehabilitacja). Wskazane jest także doświadczenie organizatorskie i metodyczne dotyczące sportu i rekreacji ruchowej.

W szkoleniach z zakresu prawidłowej techniki, poprawy jakości treningów może wziąć udział każda chętna osoba. Powyższe wymagania są skierowane do kandydatów na instruktorów NW. Uczestnik kursu we własnym zakresie pokrywa koszty związane z dojazdem, zakwaterowaniem i wyżywieniem. W razie wątpliwości dotyczących szczegółów szkolenia zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło