DOLOMITE LITE

DOLOMITE LITE

209,00 zł
Brutto
Długość

Technologie

PAS SOFT (Positive Angle Safety System) - zintegrowany system bezpieczeństwa, zapewniający naturalne ułożenie nadgarstka, które zapobiega nadmiernemu obciążeniu stawów. Rękojeść połączona jest z kijem pod kątem 80. Rękojeść wykonana jest z tworzywa o właściwościach antypoślizgowych.

Super lock – jest pierwszym na świecie zewnętrznym system regulacji blokady certyfikowanym przez TÜV (przekraczając znacznie ich standard 55 kg). Wytrzymuje nacisk do 160 kg. Najbezpieczniejszy i najwytrzymalszy zewnętrzny system blokujący dostępny na rynku. Intuicyjny w obsłudze mechanizm zaciskający.

Flex Tip – dzięki gwintowi na końcówce Flextip, możliwa jest dowolna wymiana talerzyków bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi – talerzyk możemy po prostu odkręcić i zamontować inny. Wszystkie nakręcane talerzyki w ofercie LEKI są kompatybilne z końcówką Flextip.

Ultra Sonic - dodatkowa warstwa lakieru pokrywająca grafiki Ultralite – kije o smuklejszej konstrukcji do max. 16 mm średnicy segmentu. Specjalnie utwardzany materiał zapewnia trwałość równomierną z kijami o większych średnicach, oferując jednocześnie do 20% redukcji wagi.

Końcówka wykonana z wytrzymałego karbidu, którego twardość zbliżona jest do twardości diamentu.

65028341
12 Przedmioty
Średnica kija
Ø 16/14/12 mm
Długość kija
(61) 100 - 135 cm
Waga kija
248 g
Materiał kija
Aluminium (HTS 6.0)

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło