Sprzęt do rehabilitacji w domu i urządzenia pomocnicze We współpracy ze specjalistami rehabilitacji stworzyliśmy rozbudowaną ofertę sprzętu do rehabilitacji w domu oraz sprzętu pomocniczego, dzięki którym możliwe...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

PREMIUM-TIM - Aluminiowy wózek inwalidzki z łamanym oparciem i odpinaną tapicerką.

Cena 2 000,00 zł

EVERYDAY-TIM : Wózek inwalidzki aluminiowy z łamanym oparciem i hamulcami dla osoby prowadzącej.

Cena 1 700,00 zł

Wózek elektryczny dla dorosłych AT52304.

Cena 5 000,00 zł

Aluminiowy wózek inwalidzki Exclusive Tim Light.

Cena 4 500,00 zł

Electric-TIM I: Elektryczny wózek inwalidzki na dużych kołach D130AL

Cena 5 500,00 zł

Electric-TIM II - elektryczny wózek inwalidzki na małych kołach D130HL

Cena 5 000,00 zł

SIMPLE-TIM: Wózek inwalidzki aluminiowy.

Cena 1 700,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny ALTITUDE

Cena 4 000,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny CORAILLE

Cena 4 000,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny o podwyższonym komforcie V300 30° Komfort

Cena 4 000,00 zł

Sprzęt do rehabilitacji w domu i urządzenia pomocnicze

We współpracy ze specjalistami rehabilitacji stworzyliśmy rozbudowaną ofertę sprzętu do rehabilitacji w domu oraz sprzętu pomocniczego, dzięki którym możliwe jest przeniesienie zabiegów rehabilitacyjnych bezpośrednio do miejsca zamieszkania pacjenta. Z pomocą naszego sklepu możecie skompletować wyposażenie dla domowej sali rehabilitacyjnej oraz zakupić wszystkie urządzenia, które podczas długiej rehabilitacji pomagają zwiększyć komfort dnia codziennego. Proponujemy szeroki wybór wózków inwalidzkich, lasek, kul oraz chodzików rehabilitacyjnych. W ofercie sprzętów pomocniczych mamy również rehabilitacyjne poduszki do siedzenia, ortopedyczne poduszki do spania oraz sprzęty toaletowe takie jak krzesełka prysznicowe, krzesła toaletowe na kółkach i uchwyty łazienkowe.

Laski i kule inwalidzkie w naszej ofercie

Aby pomóc Wam w codziennym przemieszczaniu się np. podczas kontuzji, stworzyliśmy bogatą ofertę lasek i kul inwalidzkich, które umożliwiają podparcie się oraz ułatwiają pacjentowi utrzymanie równowagi. Ich głównym zadaniem jest asekuracja i wsparcie reedukacji chodu po urazie tułowia lub kończyn, ale mogą stanowić także nieocenioną pomoc dla osób starszych mających trudności w chodzeniu. Katalog MedSport obejmuje przede wszystkim regulowane kule inwalidzkie dziecięce, regulowane kule dla dorosłych oraz kule inwalidzkie łokciowe i pachowe. Nasze kule inwalidzkie wykonane są z lekkiego aluminium oraz posiadają wygodne, gumowe uchwyty, które pomagają zwiększyć pewność podparcia podczas chodzenia. Dla niektórych pacjentów, którzy leczą kontuzję lub zmiany zwyrodnieniowe stawów, bardziej odpowiednie od kul będą chodziki rehabilitacyjne, które możecie zakupić w naszym sklepie.

Wygoda i bezpieczeństwo osoby chorej i unieruchomionej

Zajmowanie się chorą osobą w domu wymaga zapewnienia jej poczucia bezpieczeństwa oraz optymalnego komfortu funkcjonowania. W tym celu warto zaopatrzyć się w niezbędne sprzęty i akcesoria wspomagające opiekę nad osobą leżącą, a w naszej ofercie mamy szeroki wybór asortymentu umożliwiającego:

  • zorganizowanie przestrzeni osobie chorej,
  • zapewnienie jej poczucia komfortu i intymności,
  • efektywną pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych,
  • profilaktykę odleżyn,
  • pomoc w zakresie mobilności chorego.

W katalogu produktów do rehabilitacji w domu znajdują się między innymi siedziska wannowe, nasadki toaletowe czy wózki prysznicowe transportowe. Ponadto dla poprawy samopoczucia osoby chorej można zaopatrzyć się w sprzęty do masażu i piłeczki sensomotoryczne.

Poduszki ortopedyczne i łóżka rehabilitacyjne

Wypoczynek i sen wpływają w dużej mierze na proces zdrowienia i optymalnej regeneracji organizmu. Z pewnością dobrym wyborem okażą się tutaj poduszki ortopedyczne, które odpowiednio dopasowują się do układu ciała, a tym samym gwarantują odciążenie mięśni. W naszym asortymencie mamy do wyboru:

  • poduszki masujące z wentylacją,
  • poduszki przeciwodleżynowe,
  • poduszki lędźwiowe,
  • poduszki do siedzenia.

Spokojny sen dodatkowo wymaga odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego, w którym można zapewnić chorej lub leżącej osobie warunki do ćwiczeń i pielęgnacji. Co więcej, mamy w ofercie materace przeciwodleżynowe oraz stoliki przyłóżkowe, dzięki czemu istnieje sposobność zagwarantowania optymalnego komfortu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło