Sprzęt do rehabilitacji w domu i urządzenia pomocnicze We współpracy ze specjalistami rehabilitacji stworzyliśmy rozbudowaną ofertę sprzętu do rehabilitacji w domu oraz sprzętu pomocniczego, dzięki którym możliwe...

Czytaj więcej

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-12 z 120 pozycji

Aktywne filtry

Sprzęt do rehabilitacji w domu i urządzenia pomocnicze

We współpracy ze specjalistami rehabilitacji stworzyliśmy rozbudowaną ofertę sprzętu do rehabilitacji w domu oraz sprzętu pomocniczego, dzięki którym możliwe jest przeniesienie zabiegów rehabilitacyjnych bezpośrednio do miejsca zamieszkania pacjenta. Z pomocą naszego sklepu możecie skompletować wyposażenie dla domowej sali rehabilitacyjnej oraz zakupić wszystkie urządzenia, które podczas długiej rehabilitacji pomagają zwiększyć komfort dnia codziennego. Proponujemy szeroki wybór wózków inwalidzkich, lasek, kul oraz chodzików rehabilitacyjnych. W ofercie sprzętów pomocniczych mamy również rehabilitacyjne poduszki do siedzenia, ortopedyczne poduszki do spania oraz sprzęty toaletowe takie jak krzesełka prysznicowe, krzesła toaletowe na kółkach i uchwyty łazienkowe.

Laski i kule inwalidzkie w naszej ofercie

Aby pomóc Wam w codziennym przemieszczaniu się np. podczas kontuzji, stworzyliśmy bogatą ofertę lasek i kul inwalidzkich, które umożliwiają podparcie się oraz ułatwiają pacjentowi utrzymanie równowagi. Ich głównym zadaniem jest asekuracja i wsparcie reedukacji chodu po urazie tułowia lub kończyn, ale mogą stanowić także nieocenioną pomoc dla osób starszych mających trudności w chodzeniu. Katalog MedSport obejmuje przede wszystkim regulowane kule inwalidzkie dziecięce, regulowane kule dla dorosłych oraz kule inwalidzkie łokciowe i pachowe. Nasze kule inwalidzkie wykonane są z lekkiego aluminium oraz posiadają wygodne, gumowe uchwyty, które pomagają zwiększyć pewność podparcia podczas chodzenia. Dla niektórych pacjentów, którzy leczą kontuzję lub zmiany zwyrodnieniowe stawów, bardziej odpowiednie od kul będą chodziki rehabilitacyjne, które możecie zakupić w naszym sklepie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło