FLASH CARBON

FLASH CARBON

369,00 zł
Brutto
Długość

Nazwa tego modelu mówi sama za siebie – ten kij zrobi na tobie oszałamiające wrażenie! Rękojeść Shark 2.0, składająca się z dwóch komponentów w tym z naturalnego korka, zapewni ci pewny chwyt i bezpośredni, praktycznie bezstratny transfer siły. Całość opiera się na rurce z 70% Carbonu i karbidowej końcówce Speed Tip.

Technologie

Trigger Shark 2.0 - rewolucyjny system w dziedzinie sportów nordyckich łączący pasek z kijem. Gwarantuje on optymalną transmisję energii przepływającej z ramienia do kija, jednocześnie oferując prostotę i komfort w użytkowaniu. Odpięcie paska od rączki to kwestia przyciśnięcia jednego guzika - pasek pozostaje na ręce, nie ma więc niebezpieczeństwa zagubienia go.

CORK 2 COMPONENT – rękojeść cross country, kompozyt korka + dwa komponenty

Frame Strap Mesh - paski do kijów z systemami Trigger S i Trigger 3D. Pasek wykonany z mocnej, przewiewnej siateczki, jest jeszcze lżejszy niż jego poprzednicy jednocześnie zapewniając lepszą oddychalność. Pętelka do systemu Trigger zamontowana jest na pasku z dodatkowym elastycznym elementem, co pozwala na większą swobodę ruchów. Duża powierzchnia paska i doskonałe dopasowanie do dłoni to lepsza transmisja siły z ramienia do kija.

Power Grip – w zestawie komplet gumowych nakładek przeznaczonych do Nordic walkingu. Nakładki wykonane są z najlepszej jakości materiałów dodatkowo poddawanych procesowi wulkanizacji, co znacznie zmniejsza ich podatność na ścieranie. Dzięki specjalnym żłobieniom nakładki pasują na kije z końcówkami Flextip i Speed Tip.

Speed Tip – bezkompromisowo lekka końcówka, umożliwia precyzyjne wbicie kija i optymalny ruch wahadłowy. Wykonana z wytrzymałego tworzywa, zakończona karbidowym kolcem. Zintegrowany talerzyk zapobiegnie zapadaniu się kija w luźnym podłożu.

Dla kijów o długości do 110 cm w zestawie pasek regulowany w zakresie S/M/L

Dla kijów o długości od 115 cm w zestawie pasek regulowany w zakresie M/L/XL

Matt - dodatkowa warstwa lakieru pokrywająca grafiki (matowa)

Końcówka wykonana z wytrzymałego karbidu, którego twardość zbliżona jest do twardości diamentu.

65025601100
3 Przedmioty
Długość kija
100 - 130 cm
Materiał kija
Carbon (PRC 700)
Średnica kija
Ø 16 mm
Waga kija
153 g (115 cm)

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło