Dostosowanie pomieszczenia sanitarnego do potrzeb osób niepełnosprawnych wymaga montażu specjalnych uchwytów sanitarnych i poręczy łazienkowych, które zwiększają komfort i swobodę poruszania się chorego w...

Czytaj więcej

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Dostosowanie pomieszczenia sanitarnego do potrzeb osób niepełnosprawnych wymaga montażu specjalnych uchwytów sanitarnych i poręczy łazienkowych, które zwiększają komfort i swobodę poruszania się chorego w łazience i toalecie. W ofercie naszego sklepu mamy duży wybór uchwytów sanitarnych w różnych wymiarach i modelach. Wszystkie elementy uchwytów sanitarnych wykonane są ze stali nierdzewnej oraz malowane metodą proszkową. Posiadamy w asortymencie ich różne rodzaje, w szczególności: uchwyty ścienne, wannowe, narożne prysznicowe oraz uchwyty sanitarne WC. Wszystkie rodzaje uchwytów znajdujące się w naszym katalogu ofertowym są nieocenioną pomocą w samodzielnym funkcjonowaniu osoby ograniczonej ruchowo. Każdy produkt ma niezbędne certyfikaty medyczne i atesty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze uchwytu sanitarnego?

Dobrze wykonany i dobrany uchwyt sanitarny pozwoli sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Z jednej strony powinien wspierać osoby starsze i niepełnosprawne w wykonywaniu codziennych czynności higieniczno-toaletowych, natomiast z drugiej nie powinien przeszkadzać czy ograniczać ich mobilności. Ważne jest, aby wybrany uchwyt sanitarny można było zamontować samodzielnie bez użycia zaawansowanych narzędzi. Uchwyty sanitarne sprzedawane w naszym sklepie doskonale spełniają swoje zadania, pomagają przy wstawaniu z toalety, wychodzeniu z kąpieli w wannie czy pod prysznicem, a także podczas stania przy umywalce. Elementy składające się na uchwyty sanitarne zapewniają korzystającemu bardzo dobry chwyt oraz stabilne podparcie ciała dzięki ergonomicznemu kształtowi uchwytu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło