Stabilizatory na kolano Stabilizatory na kolano  pełnią funkcję stabilizującą i korygującą po kontuzji kolana lub w przypadku dolegliwości bólowych związanych z reumatyzmem czy przewlekłymi...

Czytaj więcej

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Stabilizatory na kolano

Stabilizatory na kolano pełnią funkcję stabilizującą i korygującą po kontuzji kolana lub w przypadku dolegliwości bólowych związanych z reumatyzmem czy przewlekłymi chorobami zwyrodnieniowymi. Przygotowaliśmy ofertę stabilizatorów kolanowych wykonanych z materiałów elastycznych, których anatomiczny kształt doskonale dopasowuje się do nogi, zapewniając komfort podczas noszenia i uprawiania sportu.

Skuteczne wsparcie stawu kolanowego

Proponowane ortezy kolanowe wyposażono w system łatwego zapięcia, dzięki czemu założenie jest wygodne i szybkie. Rzepy regulowane z obydwu stron oraz specjalnie opracowany system zapięcia pasków mocujących zapewnia prawidłowe założenie stabilizatora i maksymalne dopasowanie go do kształtów ciała. Cechą zwiększającą komfort noszenia są miękkie i delikatne w dotyku dzianiny, zawierające antypoślizgowy silikon. Wybrane modele wyposażone są w metalowe zawiasy odtwarzające naturalne ruchy stawu kolanowego i zabezpieczające jej przed przeprostem.

Wygoda podczas noszenia

Nadwyrężenie, niewielkie skręcenia czy artretyczne stany kolanowe wymagają wsparcia dla prawidłowej pracy i obniżeniu dyskomfortu związanego z bólem. Stabilizatory na kolano odciążają rzepkę i stabilizują jej opór. Zabezpieczają kolana po uszkodzeniu więzadła krzyżowego przedniego ACL i tylnego PCL. Pomagają złagodzić dolegliwości związane z wysiękiem w stawie i obrzękiem okolicy rzepki, którego przyczyną jest rozmiękanie chrząstki rzepki. Modele wyposażone w naprzemienne paski zapewniają prawidłowe krążenie krwi.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło