Stabilizatory na kolano Stabilizatory na kolano  pełnią funkcję stabilizującą i korygującą po kontuzji kolana lub w przypadku dolegliwości bólowych związanych z reumatyzmem czy przewlekłymi...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Orteza funkcjonalna stawu kolanowego o konstrukcji ramowej Ortopedio 1167

Cena 1 000,00 zł

Długi stabilizator stawu kolanowego z szynami otwarty TGO-C SK-OD 508.

Cena 350,00 zł

Długi stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-ZD 506.

Cena 350,00 zł

Orteza funkcjonalna stawu kolanowego GENUDYN CI - PREMIUM

Cena 1 000,00 zł

Długa orteza stawu kolanowego z tkaniny AirX GenuFIT 27A PREMIUM.

Cena 500,00 zł

Orteza kolanowa z ruchomym stawem, regulacja kąta zgięcia TGO 504

Cena 350,00 zł

Krótka orteza kolana z policentrycznymi szynami bocznymi GenuFIT 25A PREMIUM.

Cena 350,00 zł

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502.

Cena 350,00 zł

Orteza stabilizująca goleń i udo TGO-C OGU 505.

Cena 150,00 zł

Orteza kolanowa z ruchomym stawem, regulacja kąta zgięcia AT53062.

Cena 350,00 zł

Orteza kolana z silikonową wkładką GENU HIT SUPREME SPORLASTIC

Cena 240,00 zł

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510

Cena 500,00 zł

Stabilizatory na kolano

Stabilizatory na kolano pełnią funkcję stabilizującą i korygującą po kontuzji kolana lub w przypadku dolegliwości bólowych związanych z reumatyzmem czy przewlekłymi chorobami zwyrodnieniowymi. Przygotowaliśmy ofertę stabilizatorów kolanowych wykonanych z materiałów elastycznych, których anatomiczny kształt doskonale dopasowuje się do nogi, zapewniając komfort podczas noszenia i uprawiania sportu. Stabilizatory dostępne w sprzedaży zostały zaprojektowane z myślą o osobach z kontuzjami, urazami lub osłabieniem mięśni wokół kolana.

Skuteczne wsparcie stawu kolanowego

Proponowane ortezy kolanowe wyposażono w system łatwego zapięcia, dzięki czemu założenie jest wygodne i szybkie. Rzepy regulowane z obydwu stron oraz specjalnie opracowany system zapięcia pasków mocujących zapewnia prawidłowe założenie stabilizatora i maksymalne dopasowanie go do kształtów ciała. Cechą zwiększającą komfort noszenia są miękkie i delikatne w dotyku dzianiny, zawierające antypoślizgowy silikon. Wybrane modele wyposażone są w metalowe zawiasy odtwarzające naturalne ruchy stawu kolanowego i zabezpieczające jej przed przeprostem.

Wygoda podczas noszenia

Nadwyrężenie, niewielkie skręcenia czy artretyczne stany kolanowe wymagają wsparcia dla prawidłowej pracy i obniżeniu dyskomfortu związanego z bólem. Stabilizatory na kolano odciążają rzepkę i stabilizują jej opór. Zabezpieczają kolana po uszkodzeniu więzadła krzyżowego przedniego ACL i tylnego PCL. Pomagają złagodzić dolegliwości związane z wysiękiem w stawie i obrzękiem okolicy rzepki, którego przyczyną jest rozmiękanie chrząstki rzepki. Dostępne w sprzedaży modele wyposażone w naprzemienne paski zapewniają prawidłowe krążenie krwi.

Stabilizatory rzepki

Rzepka to niewielkich rozmiarów mały i płaski element, który spełnia kluczową rolę w biomechanice stawu kolanowego. Stabilizatory rzepki są urządzeniami ortopedycznymi, które pomagają w stabilizacji i wsparciu rzepki w stawie kolanowym. Zapewniają stabilność i redukcję bólu w przypadkach osłabienia, kontuzji lub przemieszczenia rzepki. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy stabilizatory rzepki w doskonałym stosunku jakości do ceny. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla każdego klienta.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło