Sprzęt toaletowy Oferta sprzętu toaletowego obejmuje  krzesła toaletowe na kółkach  lub nóżkach gumowych, krzesełka prysznicowe zawieszane na poręczy lub stojące taborety prysznicowe, a także...

Czytaj więcej

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Sprzęt toaletowy

Oferta sprzętu toaletowego obejmuje krzesła toaletowe na kółkach lub nóżkach gumowych, krzesełka prysznicowe zawieszane na poręczy lub stojące taborety prysznicowe, a także transfery na wannę i uchwyty łazienkowe. Sprzęty zaprojektowane zostały tak, by zapewniać maksimum bezpieczeństwa i ułatwić samodzielne wykonywanie podstawowych czynności fizjologicznych i pielęgnacyjnych w przypadku ograniczeń i dysfunkcji aparatu ruchowego.

Krzesło toaletowe na kółkach

Krzesło toaletowe na kółkach ułatwia wykonywanie czynności fizjologicznych przez osoby, które mają problem z poruszaniem się i samodzielnym siadaniem i wstawaniem. Przygotowaliśmy krzesła toaletowe o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji stalowe z chromowaną ramą. Każdy model wyposażony jest w deskę sedesową z klapą i pojemnik sanitarny z pokrywką. Dla zwiększenia wygody podczas korzystania krzesła posiadają podłokietniki oraz regulowaną wysokość nóżek.

Bezpieczeństwo pod prysznicem i w wannie

Taborety prysznicowe ułatwią wykonywanie czynności higienicznych, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę. Proponujemy taborety z oparciem i bez oparcia. Nóżki z antypoślizgowymi gumami pozwalają na zastosowanie taboretów we wszystkich miejscach, w których z powodu wilgoci podłoże może być śliskie i zwiększać ryzyko upadku. Taborety sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Oferta obejmuje również ławki na wannę oraz przystawki toaletowe ułatwiające wstawanie z sedesu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło