Sprzęt toaletowy Oferta sprzętu toaletowego obejmuje  krzesła toaletowe na kółkach  lub nóżkach gumowych, krzesełka prysznicowe zawieszane na poręczy lub stojące taborety prysznicowe, a także...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

siedzisko wannowe, bez oparcia SWBO

Cena 155,00 zł

siedzisko wannowe z oparciem SWZO

Cena 240,00 zł

Nasadka toaletowa 12cm z uchwytami bocznymi KING-12FA-20

Cena 240,00 zł

ławeczka nawannowa ŁNW

Cena 150,00 zł

siedzisko wannowe z pianki PU bez oparcia SWBO-16PU

Cena 200,00 zł

taboret prysznicowy TP

Cena 210,00 zł

krzesełko prysznicowe zawieszane na poręczy KP-PORECZ

Cena 510,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne z oparciem KPU-O

Cena 440,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne z nogą KPU-2 NOGA

Cena 300,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne KPU-2

Cena 250,00 zł

krzesełko prysznicowe uchylne z nogą KPU NOGA

Cena 310,00 zł

Sprzęt toaletowy

Oferta sprzętu toaletowego obejmuje krzesła toaletowe na kółkach lub nóżkach gumowych, krzesełka prysznicowe zawieszane na poręczy lub stojące taborety prysznicowe, a także transfery na wannę i uchwyty łazienkowe. Sprzęty zaprojektowane zostały tak, by zapewniać maksimum bezpieczeństwa i ułatwić samodzielne wykonywanie podstawowych czynności fizjologicznych i pielęgnacyjnych w przypadku ograniczeń i dysfunkcji aparatu ruchowego.

Krzesło toaletowe na kółkach

Krzesło toaletowe na kółkach ułatwia wykonywanie czynności fizjologicznych przez osoby, które mają problem z poruszaniem się i samodzielnym siadaniem i wstawaniem. Przygotowaliśmy krzesła toaletowe o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji stalowe z chromowaną ramą. Każdy model wyposażony jest w deskę sedesową z klapą i pojemnik sanitarny z pokrywką. Dla zwiększenia wygody podczas korzystania krzesła posiadają podłokietniki oraz regulowaną wysokość nóżek.

Bezpieczeństwo pod prysznicem i w wannie

Taborety prysznicowe ułatwią wykonywanie czynności higienicznych, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę. Proponujemy taborety z oparciem i bez oparcia. Nóżki z antypoślizgowymi gumami pozwalają na zastosowanie taboretów we wszystkich miejscach, w których z powodu wilgoci podłoże może być śliskie i zwiększać ryzyko upadku. Taborety sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Oferta obejmuje również ławki na wannę oraz przystawki toaletowe ułatwiające wstawanie z sedesu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło