Ortezy i stabilizatory ortopedyczne Po zdiagnozowanej kontuzji należy zatroszczyć się o prawidłową stabilizację kończyny. W celu zabezpieczenia jej przed nadwyrężeniem stosuje się  ortezy i stabilizatory...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Orteza stabilizująca ręki - MANUDYN PREMIUM.

Cena 160,00 zł

ORTEZA NA GOLEŃ I STOPĘ NEURODYN-COMFORT PREMIUM.

Cena 410,00 zł

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT CARPAL PREMIUM.

Cena 200,00 zł

Stabilizator stawu nadgarstkowego z ujęciem kciuka - model TGO-C SN-K 403.

Cena 200,00 zł

Stabilizator stawu nadgarstkowego TGO-C SN 402.

Cena 200,00 zł

ORTEZA STABILIZUJĄCA STAW SKOKOWY FIBULO-TAPE PREMIUM.

Cena 200,00 zł

ORTEZA STABILIZUJĄCA STAW SKOKOWY ACHILLO-HIT PREMIUM.

Cena 230,00 zł

Orteza na rękę i przedramię długa MANU-HIT CLASSIC PREMIUM

Cena 200,00 zł

ORTEZA NA GOLEŃ I STOPĘ NEURODYN-SPASTIC PREMIUM.

Cena 390,00 zł

ORTEZA NA GOLEŃ I STOPĘ NEURODYN-CLASSIC PREMIUM.

Cena 250,00 zł

Aparat na opadającą stopę.

Cena 250,00 zł

ORTEZA KCIUKA STABILIZUJĄCA RHIZO-HIT PREMIUM.

Cena 160,00 zł

Ortezy i stabilizatory ortopedyczne

Po zdiagnozowanej kontuzji należy zatroszczyć się o prawidłową stabilizację kończyny. W celu zabezpieczenia jej przed nadwyrężeniem stosuje się ortezy i stabilizatory ortopedyczne, które podtrzymują stawy i przyśpieszają proces rekonwalescencji. Stabilizatory mogą wspierać ruchy prawie każdej części ciała – od pojedynczych palców, po kolana i przedramienia. Ortezy w naszej ofercie umożliwiają naturalny przebieg ruchów, a dzięki użyciu lekkich materiałów są przewiewne i wygodne w użyciu.

Gorsety ortopedyczne

Oferujemy gorsety stabilizujące, które zapewniają unieruchomienie i solidną stabilizacje odcinka lędźwiowego kręgosłupa przy jednoczesnym odciążeniu go podczas wykonywania ruchów. Oferowane przez nas gorsety zapewniają komfort użytkowania dzięki zastosowaniu przewiewnych materiałów, a jednocześnie gwarantują ucisk tych miejsc ciała, które wymagają stałego podparcia. Każdy z gorsetów może być regulowany i dopasowywany indywidualnie do wymiarów i potrzeb pacjenta.

Ortezy na kontuzje kończyn górnych

W naszej ofercie znajdują się także ortezy pomagające przyśpieszyć rekonwalescencję kończyn górnych po urazach oraz zwyrodnieniach. Ortezy na ramię i bark stymulują chód poprzez wsparcie ruchu wahadłowego ramienia, jednocześnie zabezpieczając mięśnie przed nadciągnięciem. Stabilizatory przedramienia dostępne w naszej ofercie zapewniają funkcjonalną stabilizację ręki, która chroni kończynę przed nadwyrężeniem. Co więcej, nasze stabilizatory są wykonane z lekkiego materiału, który pozwala dopasować kształt szyny do anatomicznego układu dłoni, zwiększając komfort użytkowania.

Stabilizatory kolana

Częstym powodem sięgnięcia po stabilizator lub ortezę są kontuzje kolana. W zależności od rodzaju urazu stosowane są różne typy stabilizatorów na kolano. W takich przypadkach najczęściej wybierana w rehabilitacji pourazowej jest orteza funkcjonalna stawu kolanowego, która może być użyta w leczeniu pooperacyjnym, a także jako profilaktyczne zabezpieczenie podczas aktywności fizycznej. W ofercie mamy również ortezy podtrzymujące rzepkę, które stymulują stawy za pomocą mikromasażu, natychmiastowo uśmierzając ból i zapobiegając pogłębianiu się urazu.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło