Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mat . Znajdują się tutaj zarówno produkty przeznaczone do ochrony podłóg, jak i maty do ćwiczeń. Wszystkie elementy naszego asortymentu zostały...

Czytaj więcej

Przepraszamy, w tej kategorii nie ma produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mat. Znajdują się tutaj zarówno produkty przeznaczone do ochrony podłóg, jak i maty do ćwiczeń. Wszystkie elementy naszego asortymentu zostały wyprodukowane z niezwykłą starannością z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu mogą pełnić swoje funkcje przez lata. Nasz sklep medyczno-sportowy MedSport codziennie zaopatruje w specjalistyczny sprzęt fizjoterapeutyczny  gabinety zabiegowo-rehabilitacyjne, siłownie, punkty usługowe, a także indywidualnych klientów. Dowiedz się więcej o dostępnych u nas matach!

Maty pod sprzęt siłowy

Dostępne są u nas profesjonalne maty pod sprzęt siłowy. Ich zadaniem jest skuteczne zabezpieczanie podłogi przed uszkodzeniami, a także wytłumianie dźwięków podczas treningu z ciężarami. Matę puzzle można dostosować do przestrzeni o różnych wymiarach i  stosować pod sprzęt sportowy taki jak np.: ławka, rower treningowy, orbiterek, bieżnia, wioślarz, czy atlas. Ogromną zaletą tego rodzaju produktów jest montaż typu „puzzle”, który pozwala dowolnie konfigurować zakres pokrycia matami. Głębokie wcięcia gwarantują stabilność i przeciwdziałają przemieszczaniu. Już dziś przekonaj się o ich skuteczności!

Maty do yogi

W sprzedaży mamy wysokiej jakości maty do yogi. Nasze produkty zostały wykonane z materiału PVC, co zapewnia duży komfort w czasie wykonywania ćwiczeń. Maty do yogi charakteryzują się dużą elastycznością i bardzo małą wagą, dzięki czemu można je z zabrać na trening na siłowni lub w plenerze. Jest to element sprzętu sportowego, który szczególnie przydaje się na zajęciach jogi, aerobiku i fitnessu. W ostatnim czasie joga zyskała ogromną popularność, ze względu na prozdrowotne efekty, które pozwala uzyskać. Dzięki regularnym ćwiczeniom możliwe jest zmniejszenie dolegliwości bólowe pleców, barków, karku, szyi, a także poprawa ochrony dysków przed ich kompresją i uszkodzeniami.

Zapraszamy do zakupów!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło