Diagnostyka medyczna Proponujemy szeroką gamę urządzeń stosowanych w  diagnostyce medycznej . W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości  aparaty...

Czytaj więcej

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Diagnostyka medyczna

Proponujemy szeroką gamę urządzeń stosowanych w diagnostyce medycznej. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości aparaty EKG, jak i mniejsze aparaty zabiegowe np. do podawania tlenu lub urządzenia do monitorowania stanu zdrowia pacjenta. Możecie zaopatrzyć się u nas w bardzo precyzyjne pulsoksymetry, ciśnieniomierze i termometry bezdotykowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.

Sprzęt diagnostyczny dla szpitali i osób prywatnych

Nasz sklep posiada szeroką ofertę, z której skorzystać mogą zarówno specjalistyczne gabinety lekarskie i szpitale, jak i osoby prywatne. W każdym z przypadków gwarantujemy szybką dostawę produktów oraz wysoką jakość sprzętu diagnostycznego. Szpitalom i gabinetom zabiegowym oferujemy koncentratory tlenu, aparaty EKG oraz szereg innych produktów, które wyróżnia wydajność pracy i bezawaryjność. Klientom indywidualnym proponujemy urządzenia do samodzielnej diagnostyki np. ciśnieniomierze i termometry, umożliwiające precyzyjne monitorowanie stanu zdrowia w domowych warunkach. W katalogu znajdują się również oczyszczacze powietrza oraz inhalatory pomocne w leczeniu górnych dróg oddechowych – również podczas domowych sesji inhalacyjnych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło