Proponujemy szeroką gamę urządzeń elektromedycznych stosowanych w diagnostyce medycznej. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości <a...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Zestaw diagnostyczny - pulsoksymetr i termometr PEMPA

Cena 230,00 zł

Pulsoksymetr napalcowy PEMPA OXY100

Cena 134,00 zł

Aparat ekg M-trace Mini 3/6 kanałów

Cena 3 672,00 zł

Glukometr Pempa 3w1

Cena 179,00 zł

Inhalator Pempa Neb Pro

Cena 179,00 zł

Inhalator tłokowy Pempa NEB 200

Cena 130,00 zł

Termometr bezdotykowy Pempa T100

Cena 131,00 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP B3 AFIB z zasilaczem

Cena 230,00 zł

Ciśnieniomierz automatyczny BP B2 Basic z zasilaczem

Cena 172,00 zł

Koncentrator tlenu 8F-3AW z czujnikiem stężenia i nebulizatorem

Cena 2 527,20 zł

Koncentrator tlenu YU-600 o stałym przepływie, praca ciągła

Cena 2 060,00 zł

Termometr bezdotykowy YT-1

Cena 115,00 zł

Proponujemy szeroką gamę urządzeń elektromedycznych stosowanych w diagnostyce medycznej. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości aparaty EKG, jak i mniejsze aparaty zabiegowe, np. do podawania tlenu oraz urządzenia do monitorowania stanu zdrowia pacjenta. Jako Klienci naszego sklepu MedSport możecie zaopatrzyć się w niezwykle precyzyjne pulsoksymetry, ciśnieniomierze i termometry bezdotykowe. Posiadamy ponadto w ofercie nowoczesne urządzenia do elektroterapii, tzw. stymulatory nerwów idealne do samodzielnego stosowania w domu, zakładach rehabilitacji czy gabinetach fizjoterapii.

Sprzęt diagnostyczny dla szpitali i klientów indywidualnych

Nasz sklep posiada szeroką ofertę, z której skorzystać mogą zarówno specjalistyczne gabinety lekarskie i szpitale, jak i klienci indywidualni. W każdym z przypadków gwarantujemy szybką dostawę produktów oraz wysoką jakość sprzętu diagnostycznego. Szpitalom i gabinetom zabiegowym oferujemy koncentratory tlenu, aparaty EKG oraz szereg innych produktów, które wyróżnia wydajność pracy i bezawaryjność. Klientom indywidualnym proponujemy urządzenia do samodzielnej diagnostyki, np. ciśnieniomierze i termometry umożliwiające precyzyjne monitorowanie stanu zdrowia w domowych warunkach. W katalogu znajdują się również oczyszczacze powietrza oraz inhalatory górnych dróg oddechowych pomocne w terapii domowej.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło