Proponujemy szeroką gamę urządzeń elektromedycznych stosowanych w diagnostyce medycznej. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości aparaty EKG, jak i mniejsze aparaty zabiegowe, np. do podawania tlenu...

Czytaj więcej

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Proponujemy szeroką gamę urządzeń elektromedycznych stosowanych w diagnostyce medycznej. W ofercie posiadamy zarówno wysokiej jakości aparaty EKG, jak i mniejsze aparaty zabiegowe, np. do podawania tlenu oraz urządzenia do monitorowania stanu zdrowia pacjenta. Jako Klienci naszego sklepu MedSport możecie zaopatrzyć się w niezwykle precyzyjne pulsoksymetry, ciśnieniomierze i termometry bezdotykowe. Posiadamy ponadto w ofercie nowoczesne urządzenia do elektroterapii, tzw. stymulatory nerwów idealne do samodzielnego stosowania w domu, zakładach rehabilitacji czy gabinetach fizjoterapii.

Sprzęt diagnostyczny dla szpitali i klientów indywidualnych

Nasz sklep posiada szeroką ofertę, z której skorzystać mogą zarówno specjalistyczne gabinety lekarskie i szpitale, jak i klienci indywidualni. W każdym z przypadków gwarantujemy szybką dostawę produktów oraz wysoką jakość sprzętu diagnostycznego. Szpitalom i gabinetom zabiegowym oferujemy koncentratory tlenu, aparaty EKG oraz szereg innych produktów, które wyróżnia wydajność pracy i bezawaryjność. Klientom indywidualnym proponujemy urządzenia do samodzielnej diagnostyki, np. ciśnieniomierze i termometry umożliwiające precyzyjne monitorowanie stanu zdrowia w domowych warunkach. W katalogu znajdują się również oczyszczacze powietrza oraz inhalatory górnych dróg oddechowych pomocne w terapii domowej.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło