Orteza stawu skokowego wykorzystywana jest do usztywnienia stopy, co jest ważnym elementem leczenia lub rehabilitacji po zwichnięciu lub skręcenia stawu, jak również w przypadku naderwania ścięgna....

Czytaj więcej

Aktywne filtry

ORTEZA NA GOLEŃ I STOPĘ NEURODYN-COMFORT PREMIUM.

Cena 410,00 zł

ORTEZA STABILIZUJĄCA STAW SKOKOWY FIBULO-TAPE PREMIUM.

Cena 200,00 zł

ORTEZA STABILIZUJĄCA STAW SKOKOWY ACHILLO-HIT PREMIUM.

Cena 230,00 zł

ORTEZA NA GOLEŃ I STOPĘ NEURODYN-SPASTIC PREMIUM.

Cena 390,00 zł

ORTEZA NA GOLEŃ I STOPĘ NEURODYN-CLASSIC PREMIUM.

Cena 250,00 zł

Aparat na opadającą stopę.

Cena 250,00 zł

Orteza stabilizująca staw skokowy z wzmocnieniami TGO-C STS 602.

Cena 200,00 zł

Tutor unieruchamiający staw skokowy.

Cena 200,00 zł

ORTEZA STABILIZUJĄCA STAW SKOKOWY MALLEO-HIT PREMIUM.

Cena 200,00 zł

ORTEZA STABILIZUJĄCA STAW SKOKOWY ACHILLODYN PREMIUM.

Cena 250,00 zł

But marszowy krótki ze stabilizacją pneumatyczną.

Cena 300,00 zł

Orteza stawu skokowego MalleoTim

Cena 200,00 zł

Orteza stawu skokowego wykorzystywana jest do usztywnienia stopy, co jest ważnym elementem leczenia lub rehabilitacji po zwichnięciu lub skręcenia stawu, jak również w przypadku naderwania ścięgna. Dostępne u nas ortezy wykonane są z materiałów przyjemnych dla skóry, co zapobiega podrażnieniom oraz odparzeniom skóry.  Równomiernie rozprowadzony kontrolowany ucisk przyczynia się do poprawy cyrkulacji krwi, dzięki czemu tkanki regenerują się szybciej. Co jeszcze warto wiedzieć o dostępnych u nas ortezach stawu skokowego?

Orteza stawu skokowego – zastosowanie

Wysokiej jakości ortezy stawu skokowego wyposażone są w specjalną elastyczną skorupę, która zapobiega przesuwaniu się zaopatrzenia, a także zapewnia równomierne rozłożenie kompresji. Wewnętrzna strona mają odpowiedni sztywny wspornik z wgłębieniem, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. Niezwykle ważne w tworzeniu ortezy jest zastosowanie elastycznych materiałów, które umożliwią idealne dopasowanie się do stopy pacjenta.

Ortezy stawu skokowego znajdują zastosowanie w leczeniu ostrych uszkodzeń więzadeł bocznych stawu skokowego, a także w kontynuacji leczenia złamania stawu skokowego. Wykorzystywane są też w przypadku poważnych niestabilności w obrębie stawu lub ze względu profilaktycznych.

Orteza na ścięgno Achillesa – co warto wiedzieć?

Ścięgno Achillesa – inaczej ścięgno piętowe – jest największą tego rodzaju tkanką w ludzkim organizmie. Ze względu na swoje umiejscowienie oraz pełnioną rolę często ulega uszkodzeniom w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo specjalne ortezy przeznaczone do usztywnienia stawu skokowego ze szczególnym uwzględnieniem stawu skokowego. Wyposażone są one dodatkowo w peloty masujące, a także specjalny klin stabilizujący.

Szukasz butów marszowych, ortopedycznych lub ortez stawu skokowego?

Przejrzyj naszą ofertę!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło