W sklepie medyczno-sportowy MedSport kupisz wałki do masażu . Dzięki zgromadzeniu ogromnego doświadczenia w branży, mogliśmy stworzyć bogatą ofertę produktów dla specjalistów i osób, które pragną zadbać o...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

W sklepie medyczno-sportowy MedSport kupisz wałki do masażu. Dzięki zgromadzeniu ogromnego doświadczenia w branży, mogliśmy stworzyć bogatą ofertę produktów dla specjalistów i osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie. Mamy niezwykle szeroki wybór akcesoriów sportowych m.in. do treningów siłowych, zajęć typu fitness i nordic walking. Zadbaliśmy o to, by dostępne u nas wałki do masażu były różnorodne, dzięki czemu każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji. Już dziś dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Oferta wałków do masażu

Przygotowaliśmy niezwykle bogatą ofertę wałków do masażu. Poszczególne produkty różnią się od siebie parametrami, co pozwala na zakup sprzętu dostosowana do intensywności ćwiczeń, a także rodzaju wykonywanego masażu.

Gładkie wałki do masażu

Gładkie wałki do masażu występują w wariantach miękkich i twardych. Produkty tego rodzaju są uniwersalnym wyborem dla osób trenujących. Można go stosować do delikatnego masażu każdej partii ciała na wszystkich poziomach zaawansowania. Świetnie nadają się dla osób o spiętych mięśniach, które wymagają delikatnego rozluźnienia. Gładkie wałki pozwalają rozładować napięcie mięśniowe, zniwelować zakwasy, poprawić elastyczność oraz krążenie w masowanym miejscu. Idealnie sprawdzają przy treningu gimnastycznym i aerobowym, a także w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

Wałki do masażu z wypustkami

Wałki do masażu z wypustkami oddziałują na głębsze partie mięśni i intensywniej masują skórę. Idealnie nadają się do ćwiczeń w przypadku bardzo spiętych i zbitych partii ciała. Za sprawą specjalnych wypustek masujących, docenią go osoby doświadczające problemów z krążeniem krwi. Dostępne u nas wałki z wypustkami zostały wykonane  wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje komfort i wygodę podczas ćwiczeń. Produkty te są niezwykle odporne na ścieranie i nie chłoną wilgoci, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

Wałki do masażu z częściowo spłaszczonymi wypustkami

Wałki do masażu z częściowo spłaszczonymi wypustkami idealnie sprawdzą się w przypadku ćwiczeń rozmasowujących o średniej intensywności. Rollery tego rodzaju wykorzystywane są do relaksacji spiętych mięśni i poprawy koordynacji ruchowej. Są również skuteczne przy ćwiczeniach, które mają na celu wymodelować sylwetkę ciała. Obecność wypustek masujących sprawia, że mogą być wykorzystywane przez osoby doświadczające problemów z krążeniem krwi. Jednocześnie masaż z użyciem tych rollerów jest delikatniejszy niż w przypadku wałków do masażu z wypustkami.

Już dziś zamów wałki do masażu!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło