W sklepie MedSport zaopatrzycie się w urządzenia do masażu sportowego cenionej na całym świecie marki NormaTec. Wielu sportowców wybiera pełne zestawy do mechanicznego drenażu limfatycznego, ponieważ...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Spodenki do regeneracji Normatic

Cena 2 800,00 zł

Normatec 3.0

Cena 3 790,00 zł

W sklepie MedSport zaopatrzycie się w urządzenia do masażu sportowego cenionej na całym świecie marki NormaTec. Wielu sportowców wybiera pełne zestawy do mechanicznego drenażu limfatycznego, ponieważ zapewniają one najbardziej skuteczny i zaawansowany sposób na regenerację powysiłkową mięśni. Wszystkie systemy NormaTec wykorzystują opatentowaną technologią kompresyjno-pulsacyjną, co zapewnia mięśniom szybką odbudową i gwarantuje powrót do pełnej gotowości treningowej. W naszej ofercie posiadamy zestawy NormaTec Pulse, na które składa się układ sterowania i nakładki na nogi, ramiona lub biodra. Ponadto dysponujemy spodenkami i rękawami do regeneracji kończyn górnych. Oferowane przez nas systemy regeneracyjne NormaTec Pulse są ważną częścią dobrego treningu, zarówno w sporcie wyczynowym, jak i amatorskich aktywnościach fizycznych.

Zawartość zestawu do masażu sportowego

Urządzenie do masażu sportowego NormaTec Pulse ma w pełni cyfrowy, łatwy w obsłudze układ sterowania. Cały zestaw można przenosić, ponieważ jest wyposażonych we wbudowaną baterię. Urządzenie cicho pracuje podczas masażu, posiada siedem poziomów kompresji (zakres 30-110 mmHg) oraz waży niecałe dwa kilogramy. Do sterowania urządzeniem można wykorzystywać aplikację mobilną, która umożliwia zapisywanie i wczytywanie preferowanych ustawień kompresji, udostępnianie danych w mediach społecznościowych, aplikacjach treningowych oraz dostęp do statystyk tygodniowych i miesięcznych.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło