Poduszki rehabilitacyjne do siedzenia Poduszki ortopedyczne  wspomagają rehabilitację kręgosłupa, zmniejszają ból pojawiający się w okolicy karku czy bioder oraz redukują napięcie nerwowe...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Poduszka lędźwiowa - Exclusive Support

Cena 150,00 zł

Poduszka ortopedyczna tradycyjna EXCLUSIVE DREAM TFP-6040

Cena 180,00 zł

Poduszka ortopedyczna profilowana, wentylowana BAMBOO DREAM MFP-5030BV

Cena 130,00 zł

Poduszka ortopedyczna profilowana masująca z wentylacyjną EXCLUSIVE DREAM MFP-5030MV

Cena 125,00 zł

Poduszka ortopedyczna profilowana, dwustronna „Ergonomic Dream”

Cena 160,00 zł

Poduszki rehabilitacyjne do siedzenia

Poduszki ortopedyczne wspomagają rehabilitację kręgosłupa, zmniejszają ból pojawiający się w okolicy karku czy bioder oraz redukują napięcie nerwowe wybranych partii ciała, w szczególności nóg i ramion. Proponujemy wiele modeli przynoszących ulgę w przypadku zróżnicowanych problemów zdrowotnych. Tak obszerna ofert pozwoli Państwu wybrać produkt oddziałujący na występujące objawy.

Komfort użytkowania

W ofercie znajdują się poduszki ortopedyczne wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadających certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Pianka zapobiega rozwojowi alergenów i mikroogranizmów. Jej specjalna formuła sprawia, że na poduszce nie powstają odkształcenia w wyniku użytkowania. Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, po czym wraca do swojej pierwotnej formy. Tkaniny, które mają bezpośredni kontakt ze skórą, są przyjemne w dotyku i zapewniają cyrkulację powietrza. Materiał jest atypoślizgowy, dzięki czemu poduszka nie przesuwa się w trakcie użytkowania.

Poduszki ortopedyczne przynoszące ulgę

Oferujemy poduszki ortopedyczne do siedzenia, które zapewniają odciążenie kręgosłupa i kości ogonowej. Odpowiednie wyprofilowanie przyczynia się do redukcji efektu drętwienia i uczucia bólu w odcinku lędźwiowym spowodowanym długotrwałym siedzeniem. Zalecane są w szczególności osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim. Przyniosą również ulgę pacjentom pracującym przez wiele godzin w pozycji siedzącej.

Poduszki ponadto:

  • korygują postawę ciała podczas siedzenia,
  • zwiększają przepływ krwi w kończynach dolnych,
  • zwiększają stabilność kręgów szyjnych,
  • pomagają w walce z chrapaniem i bezsennością,
  • łagodzą ból głowy i ramion.

Profilowana poduszka z dodatkiem naturalnego ekstraktu aloesowego przyczyna się do redukcji stresu i napięcia mięśni oraz wspomaga krążenie krwi. Poduszka masująca z wentylacją łagodzi skutki urazów kręgosłupa szyjnego, natomiast poduszka w kształcie półwałka przynosi ulgę w przypadku drętwienia dłoni i uczucia zmęczonych nóg.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło