Koncentratory tlenu Proponujemy koncentratory tlenu, których zadaniem jest poprawa komfortu życia pacjentów mających problemy związane z różnymi schorzeniami układu oddechowego. Dostępne w naszej ofercie...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Koncentrator tlenu 8F-3AW z czujnikiem stężenia i nebulizatorem

Cena 2 527,20 zł

Koncentrator tlenu YU-600 o stałym przepływie, praca ciągła

Cena 2 060,00 zł

koncentrator tlenu 8F-5

Cena 2 767,00 zł

koncentrator tlenu YU-300, YU-500

Cena 1 879,00 zł

Koncentrator tlenu 8F-5AW z czujnikiem stężenia i nebulizatorem

Cena 3 200,00 zł

Koncentratory tlenu

Proponujemy koncentratory tlenu, których zadaniem jest poprawa komfortu życia pacjentów mających problemy związane z różnymi schorzeniami układu oddechowego. Dostępne w naszej ofercie urządzenia do tlenoterapii wyposażone zostały w szereg funkcji, dzięki którym użytkowanie jest intuicyjne i bezpieczne.

Koncentratory tlenu z nebulizatorem

Wybrane modele, takie jak koncentrator tlenu 8F-3AW, zostały wyposażone w nebulizator umożliwiający przyjmowanie przez pacjenta leku w formie mgiełki, która trafia bezpośrednio do układu oddechowego. W zależności od rozmiaru kropelek leku zawieszonych w mgiełce wchłonięcie leku może mieć miejsce w górnych drogach oddechowych, w oskrzelach i tchawicy lub w pęcherzykach płucnych. Nebulizacja ułatwia podawanie leku szczególnie w przypadku zaburzeń koordynacji wdechowo-wydechowej.

Łatwa obsługa i bezpieczne działanie

Systemy alarmowe w oferowanych koncentratorach tlenu zapewniają bezpieczne użytkowanie. Dostępne modele mają kompaktowe wymiary i niską wagę, dzięki czemu z łatwością się je przenosi i transportuje. Wybrane modele posiadają możliwość podłączenia do zapalniczki samochodowej, nawilżasz oraz funkcję jonizacji powietrza. Łatwe i intuicyjne sterowanie oraz ustawianie parametrów zapewnia wyświetlacz LCD, oraz pilot do zdalnego sterowania. Dodatkowym atutem jest cicha praca urządzenia.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło