Koncentratory tlenu Proponujemy koncentratory tlenu, których zadaniem jest poprawa komfortu życia pacjentów mających problemy związane z różnymi schorzeniami układu oddechowego. Dostępne w naszej ofercie...

Czytaj więcej

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Koncentratory tlenu

Proponujemy koncentratory tlenu, których zadaniem jest poprawa komfortu życia pacjentów mających problemy związane z różnymi schorzeniami układu oddechowego. Dostępne w naszej ofercie urządzenia do tlenoterapii wyposażone zostały w szereg funkcji, dzięki którym użytkowanie jest intuicyjne i bezpieczne.

Koncentratory tlenu z nebulizatorem

Wybrane modele, takie jak koncentrator tlenu 8F-3AW, zostały wyposażone w nebulizator umożliwiający przyjmowanie przez pacjenta leku w formie mgiełki, która trafia bezpośrednio do układu oddechowego. W zależności od rozmiaru kropelek leku zawieszonych w mgiełce wchłonięcie leku może mieć miejsce w górnych drogach oddechowych, w oskrzelach i tchawicy lub w pęcherzykach płucnych. Nebulizacja ułatwia podawanie leku szczególnie w przypadku zaburzeń koordynacji wdechowo-wydechowej.

Łatwa obsługa i bezpieczne działanie

Systemy alarmowe w oferowanych koncentratorach tlenu zapewniają bezpieczne użytkowanie. Dostępne modele mają kompaktowe wymiary i niską wagę, dzięki czemu z łatwością się je przenosi i transportuje. Wybrane modele posiadają możliwość podłączenia do zapalniczki samochodowej, nawilżasz oraz funkcję jonizacji powietrza. Łatwe i intuicyjne sterowanie oraz ustawianie parametrów zapewnia wyświetlacz LCD, oraz pilot do zdalnego sterowania. Dodatkowym atutem jest cicha praca urządzenia.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło