Podkolanówki przeciwżylakowe profilaktyczne Dostępne w naszej ofercie podkolanówki przeciwżylakowe profilaktyczne są doskonałą opcją do zastosowania na początkowe objawy zmęczenia nóg. Niski stopień ucisku na poziomie 12-17...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Podkolanówki kompresyjne dla kobiet z microfibrą

Cena 110,00 zł

Podkolanówki kompresyjne dla mężczyzn z microfibrą

Cena 110,00 zł

Podkolanówki przeciwżylakowe profilaktyczne

Dostępne w naszej ofercie podkolanówki przeciwżylakowe profilaktyczne są doskonałą opcją do zastosowania na początkowe objawy zmęczenia nóg. Niski stopień ucisku na poziomie 12-17 mmHg powoduje lekką kompresję, co gwarantuje usprawnienie przepływu krwi do serca, a jednocześnie zapobiega również jej zaleganiu. Tego typu produkt zalecany jest osobom, które prowadzą siedzący oraz stojący tryb życia. W sytuacji nieco bardziej zaawansowanych problemów warto zdecydować się na zakup podkolanówek uciskowych na żylaki.

Podkolanówki profilaktyczne uciskowe dla kobiet i mężczyzn

W szerokiej gamie dostępnych produktów mamy podkolanówki przeciwżylakowe dla kobiet i mężczyzn, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane w nich elastyczne włókna z dodatkiem mikrofibry sprawiają, że wyroby są wyjątkowo trwałe oraz wytrzymałe. Ponadto tworzywo jest miękkie i wygodne, a także doskonale odprowadza wilgoć. W ofercie mamy podkolanówki profilaktyczne przeciwżylakowe w modnych wzorach i kolorach.

Dla kogo są dobre podkolanówki kompresyjne profilaktyczne?

Wyroby kompresyjne profilaktyczne są wskazane dla wszystkich osób mających nawet niewielkie zaburzenia krążenia w kończynach. Co więcej, warto je stosować w przypadku predyspozycji do żylaków, a także w okresie ciąży. W efekcie za sprawą lekkiego ucisku nogi staną się lżejsze i praca w pozycji siedzącej lub stojącej z pewnością będzie bardziej komfortowa. Ponadto proponowane podkolanówki przeciwżylakowe są łatwe do zakładania i zdejmowania dzięki zastosowaniu płaskich szwów.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło