Chodziki rehabilitacyjne Chodziki rehabilitacyjne  stanowią stabilne podparcie i asekurację podczas chodzenia dla osób o obniżonej sprawności ruchowej. Przygotowaliśmy wiele praktycznych...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Balkonik składany, na dużych kołach JMC-C-3016W5

Cena 250,00 zł

Balkonik czterokołowy z hamulcami - model JMC-C 3223.

Cena 350,00 zł

Balkonik kroczący, składany JMC-C 3211, 3212

Cena 170,00 zł

Podpórka ułatwiająca chodzenie typu Ambona

Cena 599,00 zł

Podpórka czterokołowa stalowa TGR-R RS 880

Cena 360,00 zł

Chodzik stalowy trzykołowy AT51004.

Cena 464,00 zł

Podpórka trójkołowa, stalowa TGR-R RT 892G

Cena 380,00 zł

Balkonik statyczny, składany JMC-C 3201, 3202

Cena 150,00 zł

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny) FS 913L

Cena 210,00 zł

Podpórka trójkołowa, aluminiowa TGR-R RTA 891L

Cena 390,00 zł

Podpórka czterokołowa z regulowaną wysokością siedziska TGR-R RA 885

Cena 590,00 zł

Podpórka czterokołowa z podparciem pod nogi, aluminiowa TGR-R RA 888

Cena 470,00 zł

Chodziki rehabilitacyjne

Chodziki rehabilitacyjne stanowią stabilne podparcie i asekurację podczas chodzenia dla osób o obniżonej sprawności ruchowej. Przygotowaliśmy wiele praktycznych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W ofercie znajdują się modele składane z nóżkami zakończonymi gumowymi nasadkami antypoślizgowymi lub kółkami, modele trzyfunkcyjne, a także podpórki czterokołowe z podparciem pod łokcie lub pod nogi. Głównym celem chodzików rehabilitacyjnych jest umożliwienie osobom z niepełnosprawnościami swobodnego poruszania się w przestrzeni publicznej.

Stabilna konstrukcja dla bezpieczeństwa i wygody

Balkoniki mają wzmocnioną aluminiową ramę i szerokie pole podparcia, co pomaga w utrzymaniu równowagi i chroni przed upadkiem. Komfort poruszania się przy pomocy chodzików zwiększają miękkie piankowe uchwyty. Regulowana wysokość nóżek pozwala dopasować model do wzrostu użytkownika i zapewnić ergonomiczną postawę ciała podczas przemieszczania się. Balkoniki z opcją składania się umożliwiają łatwy i wygodny transport. Składane chodziki są przydatne zwłaszcza w podróżach, gdy potrzebna jest tymczasowa pomoc w chodzeniu.

Podpórki czterokołowe

Podpórki czterokołowe stanowią wygodne rozwiązanie dla osób potrzebujących wsparcia stabilności podczas przemieszczania się. Doskonale sprawdzą się do pokonywania większych dystansów. Będą pomocą podczas robienia zakupów – wyposażone w niewielki koszyk pozwolą wygodnie przewieźć sprawunki czy rzeczy osobiste. Podpórki czterokołowe posiadają hamulce z zaciskiem postojowym oraz tapicerowane siedzisko i miękkie oparcie. Konstrukcja wykonana ze stali zapewnia maksimum stabilności, a regulowana wysokość siedziska komfort podczas poruszania się.

Balkoniki ułatwiające chodzenie

Balkoniki ułatwiające chodzenie to praktyczne i funkcjonalne urządzenia, które pomagają osobom z ograniczoną mobilnością poruszać się po domu lub przestrzeniach publicznych w sposób komfortowy i bezpieczny. Ich zadaniem jest zwiększenie niezależności i samodzielności osób, które mają trudności z poruszaniem się. Dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się solidną konstrukcją wykonaną z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy aluminium, co zapewnia im trwałość oraz stabilność przez wiele lat użytkowania.

Sprzęt wspomagający poruszanie się

Oprócz balkoników ułatwiających chodzenie w naszym sklepie znajdziesz mnóstwo innych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami wspomagającymi poruszanie się, w tym m.in. wkładkami ortopedycznymi również dostępnymi w sprzedaży. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla każdego klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, konkurencyjne ceny, a także szybką realizację każdego zlecenia.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło