Aparat EKG Przygotowaliśmy ofertę aparatów EKG do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych pracy serca, w zależności od urządzenia umożliwiające odczyt nawet 12 kanałów EKG. Elektrokardiografy przenośne lub...

Czytaj więcej

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Aparat EKG

Przygotowaliśmy ofertę aparatów EKG do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych pracy serca, w zależności od urządzenia umożliwiające odczyt nawet 12 kanałów EKG. Elektrokardiografy przenośne lub modele z możliwością zainstalowania baterii pozwalają wykonywać badania poza gabinetem lekarskim. Niewielka waga zapewni łatwe przenoszenie i transport.

Elektrokardiografy dla szpitali i gabinetów lekarskich

Aparaty do przeprowadzenia badania EKG to zaawansowane urządzenia, wyposażone w szereg funkcji i udogodnień, ułatwiających pracę zarówno w gabinecie, jak i podczas wizyt lekarskich. Łatwe sterowanie zapewniają duże i czytelne wyświetlacze. Urządzenia posiadają porty USB, za pomocą których możliwy jest transfer wyników badań na komputer. Każdy model posiada wewnętrzną pamięć, na której zapisują się wyniki badania. Elektrokardiograf CMS600G ma pamięć, na której mieści się około 1000 zapisów EKG wraz z interpretacją.

Wyposażenie do aparatów EKG

W standardowym zestawie znajduje się aparat EKG, elektrody piersiowe przyssawkowe i kończynowe klipsowe, komplet kabli, żel, a także papier i rolka. Wybrane modele mają możliwość rozbudowy, między innymi o przystawkę spirometryczną do badania wydolności krążeniowo-oddechowej w przypadku modelu Cardio M Plus, oprogramowanie komputerowe z rozszerzoną analizą EKG czy panel dotykowy i interfejs komunikacyjny.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło