W asortymencie naszego sklepu MedSport posiadamy szeroki wybór specjalistycznych aparatów EKG do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych pracy serca. Badanie elektrokardiografem pozwala na pełną...

Czytaj więcej

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

W asortymencie naszego sklepu MedSport posiadamy szeroki wybór specjalistycznych aparatów EKG do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych pracy serca. Badanie elektrokardiografem pozwala na pełną ocenę częstości oraz rytmu mięśnia sercowego, a także na wczesne wykrycie uszkodzeń serca i wielu patologicznych zmian w jego obrębie. Aparaty EKG cechuje nieinwazyjność oraz szybkie otrzymanie wyniku badania. W zależności od urządzenia możliwe jest odczytanie nawet 12 kanałów EKG. Elektrokardiografy przenośne lub modele z możliwością zainstalowania baterii pozwalają wykonywać badania poza gabinetem lekarskim. Niewielka waga urządzenia zapewnia łatwe przenoszenie i transport.

Elektrokardiografy dla szpitali i gabinetów lekarskich

Aparaty do przeprowadzenia badania EKG to zaawansowane urządzenia, wyposażone w szereg funkcji i udogodnień, ułatwiających pracę zarówno w gabinecie, jak i podczas wizyt lekarskich. Łatwe sterowanie zapewniają duże i czytelne wyświetlacze. Urządzenia posiadają porty USB, za pomocą których możliwy jest transfer wyników badań na komputer. Każdy model posiada wewnętrzną pamięć, na której zapisują się wyniki badania.

W standardowym zestawie znajduje się aparat EKG, elektrody piersiowe przyssawkowe i kończynowe klipsowe, komplet kabli, żel, a także papier i rolka. Wybrane modele mają możliwość rozbudowy, między innymi o przystawkę spirometryczną do badania wydolności krążeniowo-oddechowej, oprogramowanie komputerowe z rozszerzoną analizą EKG czy panel dotykowy i interfejs komunikacyjny.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło