W asortymencie naszego sklepu MedSport posiadamy szeroki wybór specjalistycznych aparatów EKG do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych pracy serca. Badanie elektrokardiografem pozwala na pełną...

Czytaj więcej

Aktywne filtry

Aparat ekg M-trace Mini 3/6 kanałów

Cena 3 672,00 zł

Aparat ekg M-Trace 3-6-12 kanałów

Cena 4 979,00 zł

Aparat ekg M-Trace EX 3-6-12 kanałów

Cena 5 490,00 zł

elektrokardiograf Cardio M Plus

Cena 6 372,00 zł

elektrokardiograf CMS600G

Cena 3 240,00 zł

elektrokardiograf CMS300G

Cena 3 024,00 zł

W asortymencie naszego sklepu MedSport posiadamy szeroki wybór specjalistycznych aparatów EKG do wykonywania podstawowych badań diagnostycznych pracy serca. Badanie elektrokardiografem pozwala na pełną ocenę częstości oraz rytmu mięśnia sercowego, a także na wczesne wykrycie uszkodzeń serca i wielu patologicznych zmian w jego obrębie. Aparaty EKG cechuje nieinwazyjność oraz szybkie otrzymanie wyniku badania. W zależności od urządzenia możliwe jest odczytanie nawet 12 kanałów EKG. Elektrokardiografy przenośne lub modele z możliwością zainstalowania baterii pozwalają wykonywać badania poza gabinetem lekarskim. Niewielka waga urządzenia zapewnia łatwe przenoszenie i transport.

Elektrokardiografy dla szpitali i gabinetów lekarskich

Aparaty do przeprowadzenia badania EKG to zaawansowane urządzenia, wyposażone w szereg funkcji i udogodnień, ułatwiających pracę zarówno w gabinecie, jak i podczas wizyt lekarskich. Łatwe sterowanie zapewniają duże i czytelne wyświetlacze. Urządzenia posiadają porty USB, za pomocą których możliwy jest transfer wyników badań na komputer. Każdy model posiada wewnętrzną pamięć, na której zapisują się wyniki badania.

W standardowym zestawie znajduje się aparat EKG, elektrody piersiowe przyssawkowe i kończynowe klipsowe, komplet kabli, żel, a także papier i rolka. Wybrane modele mają możliwość rozbudowy, między innymi o przystawkę spirometryczną do badania wydolności krążeniowo-oddechowej, oprogramowanie komputerowe z rozszerzoną analizą EKG czy panel dotykowy i interfejs komunikacyjny.

Działanie aparatów EKG

Aparaty EKG rejestrują wynik badania serca na taśmie lub monitorze, a aktywność mięśnia sercowego przedstawiają linie izoelektryczne, załamki i odstępy. Te różnego rodzaju graficzne zapisy umożliwiają specjaliście ocenę pracy serca i wychwycenie wszelkich nieprawidłowości w jego obrębie. Działanie elektrokardiogramu jest w przypadku każdego urządzenia analogiczne, a odróżniają je jedynie dodatkowe funkcje i unowocześnienia.

Badanie aparatem EKG

Wskazaniem do przeprowadzenia badania EKG są różne niepokojące sygnały ze strony organizmu, takie jak omdlenia, nadciśnienie, problemy z oddychaniem, kołatania serca czy bóle w klatce piersiowej. Badanie aparatem EKG jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, a zwykle trwa od 5 do 10 minut. W trakcie jego przeprowadzania lekarz umieszcza elektrody na ciele za pomocą gumowych pasków, klamer bądź też specjalnych przyssawek łączonych kablami z elektrokardiogramem.

Modele aparatów EKG

Dostępne w naszej ofercie modele aparatów EKG są w wersjach przenośnych, zasilanych kablowo i z możliwością podpięcia do komputera. Mamy urządzenia do rozbudowy o panel dotykowy czy interfejs Bluetooth bądź Wi-Fi. Ponadto nasze elektrokardiogramy są wyposażone w pojemną pamięć wewnętrzną ze sposobnością zapisu kilkuset badań. Wszystkie sprzęty mają również wbudowane specjalne filtry, w tym na przykład zakłóceń sieciowych lub mięśniowych. Dzięki temu diagnostyka staje się jeszcze dokładniejsza. Elektrokardiogramy, które proponujemy, charakteryzują się solidnym wykonaniem zgodnie z obowiązującymi normami i wyjątkową wygodą obsługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania ze szczegółami specyfikacji.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło