W jaki sposób nosimy wkładki ortopedyczne?

list Kategoria: Blog Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetleń: 250
W jaki sposób nosimy wkładki ortopedyczne?

Każda wkładka ortopedyczna musi być dostosowana do obuwia, które nosimy. But powinien być na tyle szeroki, żeby umieszczenie wkładki ortopedycznej nie sprawiało problemu. Wkładka nie może się podwijać lub przesuwać w obuwiu. Co ważne, obuwie powinno być zabudowane, posiadać zapiętek i zamknięty przód tak, aby wkładka się nie wysunęła. Nie można nosić wkładek ortopedycznych w klapkach lub pantoflach – nie daje to działania terapeutycznego i może wywołać odciski lub stany bólowe stopy.

Każda wkładka ortopedyczna musi być dostosowana do obuwia, które nosimy. But powinien być na tyle szeroki, żeby umieszczenie wkładki ortopedycznej nie sprawiało problemu. Wkładka nie może się podwijać lub przesuwać w obuwiu. Co ważne, obuwie powinno być zabudowane, posiadać zapiętek i zamknięty przód tak, aby wkładka się nie wysunęła. Nie można nosić wkładek ortopedycznych w klapkach lub pantoflach – nie daje to działania terapeutycznego i może wywołać odciski lub stany bólowe stopy.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło