Które peruki dają największy efekt naturalności?

list Kategoria: Blog Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetleń: 424
Które peruki dają największy efekt naturalności?

Kondycja włosów może znacząco ucierpieć w wyniku leczeniu chorób nowotworowych, problemów hormonalnych i dermatologicznych, a nawet przewlekłego stresu. Na szczęście krępujące objawy kłopotów ze zdrowiem mogą być ukryte pod peruką, która do złudzenia przypomina naturalne włosy, przy czym ona sama nie musi koniecznie być naturalna. Oferujemy wysokiej jakości syntetyczne peruki, które pozostają nie do odróżnienia od naturalnej fryzury, za to ich cena jest bardziej przystępna.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze peruki?

Aby znaleźć odpowiednią perukę po chemioterapii, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę materiał, z jakiego jest ona wykonana. Syntetyczne włosy nie powinny być zbyt ciężkie, by nie opadały na twarz i by peruka nie traciła swojego kształtu. Lekkie tworzywo pozwoli utrzymać efekt naturalnej fryzury przez długi czas i zapewni atrakcyjny wygląd na co dzień.

Najważniejsze jednak w peruce jest to, czego nie widać, czyli czepek. Przy kupnie peruki trzeba się upewnić, że jest on odpowiednio dopasowany i ma wysoką jakość. Zbyt luźny czepek spowoduje, że peruka będzie się przesuwać, co negatywnie wpłynie na komfort jej noszenia. Istotne jest, by czepek wyglądał naturalnie przy nasadzie włosów, co ma szczególne znaczenie w przypadku peruk bez grzywki. Bazy z mikroskórą redukują wrażenie odcinania się włosów od skóry głowy. Należy też pamiętać, że materiał czepka będzie widoczny na przedziałku – on również powinien wyglądać naturalnie.

Przed zakupem peruki dobrze jest przyjrzeć się swojej własnej twarzy. Określenie jej kształtu i karnacji pozwoli wybrać włosy, które będą pasować do danego typu urody. Odpowiednio dobrana peruka pomaga podkreślić to, co w twarzy najpiękniejsze, oraz poczuć pewność siebie i atrakcyjność, mimo utraty własnych włosów.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło