Masaż relaksacyjny klasyczny

Masaż relaksacyjny

140,00 zł
Brutto

Masaż relaksacyjny ma na celu wyciszenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan błogiego relaksu. Taka forma terapii masażem nie ma praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych, a korzyści z niej wynikające przyczyniają się do zrelaksowania umysłu, zmniejszenia poziomu stresu, a przede wszystkim do zredukowania napięcia mięśniowo-nerwowego. Masaż relaksacyjny przeprowadzany w naszym gabinecie w Piekarach Śląskich jest delikatną formą zabiegową, sprawdzającą się zarówno wśród osób aktywnych fizycznie/sportowców, jak i tych potrzebujących odprężenia wynikającego ze zmęczenia umysłu. Jedna sesja masażu relaksacyjnego trwa godzinę, można go zażywać nawet codziennie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Czym różni się masaż relaksacyjny od leczniczego?

Leczniczy masaż jest formą bardziej zaawansowaną, skoncentrowaną na naprawie określonych struktur w ciele, w których doszło do niepożądanych zmian, najczęściej prowadzony jest przez fizjoterapeutów w gabinetach rehabilitacyjnych. W przypadku masażu relaksacyjnego ważne jest szybkie odprężenie i rozluźnienie tkanek przy użyciu delikatnych technik masowania ciała oraz olejków zapachowych. Podczas masażu relaksacyjnego wydziela się w organizmie hormon szczęścia, któremu zawdzięczamy poczucie błogości i rozluźnienia.

Masaż relaksacyjny jest często wykorzystywaną odmianą klasycznej wersji tego zabiegu. Celem jest całkowity relaks, uspokojenie, ukojenie. Można spokojnie zażywać go nawet codziennie. Pozwala na rozluźnienie i regeneracje po ciężkim dniu.

Czas trwania zabiegu: 1h - 140zł

12660
2 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło