płyn dezynfekujący ECO Silver 5l.

płyn dezynfekujący ECO Silver 5l.

439,00 zł
Brutto
Gotowy do użycia antybakteryjny i antygrzybiczny środek myjąco-dezynfekujący
Produkt najnowszej generacji bazujący na NANO cząsteczkach srebra (nano srebro niejonowe), o potwierdzonym silnym działaniu:
- bakteriobójczym,
- grzybobójczym
- przeciwwirusowym
- odkażającym
- neutralizującym zapachy
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt najnowszej generacji bazujący na NANO cząsteczkach srebra (nano srebro niejonowe), o potwierdzonym silnym działaniu:
- bakteriobójczym,
- grzybobójczym
- przeciwwirusowym
- odkażającym
- neutralizującym zapachy

Preparat powstaje podczas szczególnie wymagającego i najbardziej zaawansowanego technologicznie procesu laboratoryjno-produkcyjnego uzyskując unikatowe właściwości i szczególną skuteczność. Działa skutecznie i natychmiastowo na 650 rodzajów patogenów takich jak Escherichia coli, Salmonella enterica,Gronkowiec (Staphylococcus aureus), Pseudomonas aeruginosa. Posiada certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH.

Preparat znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest szczególna higiena, bez ryzyka i skutków ubocznych stosowania tradycyjnej bądź agresywnej chemii gospodarczej. Jest bezpieczny dla otoczenia, zdrowia ludzi i alergików. Bez negatywnego oddziaływania na środowisko. Do stosowania zarówno w gospodarstwie domowym jak i szpitalach, przedszkolach, miejscach użyteczności publicznej, zakładach produkcji, transportu żywności hotelach i restauracjach.

ZALETY:
- brak substancji zapachowych
- brak parabenów,
- bez substancji żrących
- substancji alergizujących
- sztucznych barwników
- działania drażniącego
- bez substancji petrochemicznych
- bez formaldechydu
- bez biocydów
- bez konserwantów, alkoholu i detergentów
- ekologiczny, w 100% naturalny i przyjazny dla zwierząt i ludzi
- bezpieczny dla dzieci
- atest PZH
- bezpieczny dla alergików
- naturalne PH 7,5
- potwierdzona klinicznie skuteczność

DZIAŁANIE:
Każda bakteria w kontakcie z nanocząsteczką srebra ginie po upływie 2-6 minut. Nano srebro reaguje z odsłoniętymi peptydoglikanami, uniemożliwiając oddychanie komórkowe. Ponieważ komórki ssaków posiadają zupełnie inną powłokę (nie ma peptydoglikanów), srebro nie oddziałowuje na nie.

Środek ECO Silver nanosi się za pomącą rozpylania, przecierania lub namaczania powierzchni i przedmiotów pozostawiając je do wyschnięcia. ECO Silver jest naturalnym, zaawansowanym technologicznie zamiennikiem dedykowanym świadomym ekologicznie użytkownikom, którzy wybiorą produkt bezpieczny dla siebie, dzieci i środowiska. Preparat likwidujący znacznie szersze spektrum patogenów niż alternatywne, szczególnie szkodliwe środki. ECO Silver dzięki przedłużonemu działaniu jest nie tylko skuteczniejszy ale i tańszy w dłuższej perspektywie stosowania.

Główne zastosowanie ECO silver:
- artykuły użytku codziennego: podłogi, sprzęt AGD, firany, dywany, rolety, meble tapicerowane, filtry oczyszczające powietrze, drewniane sprzęty kuchenne, myjki, gąbki do mycia naczyń itp.
- artykuły sanitarne: ceramika i armatura sanitarna, podłogi i ściany toalet
- artykuły medyczne: maty, materace łóżek, pościel, fartuchy, środki opatrunkowe, bandaże, chusteczki, ręczniki, itp.
- tkaniny: bielizna, skarpety koszule, odzież sportowa, ochronna i robocza, ręczniki itp.
- budowlane: tapety, wewnętrzne ściany malowane, tynkowe, betonowe itp.

11815
2 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło