Poduszka ortopedyczna wałek - Exclusive Support

Poduszka ortopedyczna wałek - Exclusive Support

68,00 zł
Brutto
Poduszka jest wykonana z innowacyjnej termo-formującej pianki z „pamięcią kształtu”. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała zapewniając doskonałe podparcie w zależności od miejsca jej zastosowania.

Super miękka, innowacyjna poszewka z weluru posiada suwak, dzięki temu istnieje możliwość prania, tym samym przez długi czas poduszka zachowuje estetyczny wygląd. Poszewka wyposażona w gumkę umożliwiająca zamocowanie poduszki na oparciu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Posiada wszechstronne zastosowanie. Stanowi podparcie szyi redukując bóle spowodowane nieprawidłowym ułożeniem kręgosłupa w czasie leżenia na plecach. Stanowi również doskonałe podparcie kręgosłupa przy zastosowaniu jako poduszki lędźwiowej.

Może być również stosowana pomiędzy kolana pomagając zapewnić prawidłowe, anatomiczne ułożenie bioder oraz miednicy w czasie leżenia na boku np. w procesie rehabilitacji po zabiegach operacyjnych. Przy zastosowaniu pod kolana redukuje napięcie w stawach kolanowych poprzez ich lekkie uniesienie i odciążenie. Stanowi ich doskonałe podparcie dzięki czemu redukuje bóle spowodowane nieprzyjemnym naciskiem jaki na siebie wywierają.

Polecana w przypadku problemów z:
- bólami pleców, ramion, karku, kolan oraz bioder
- drętwieniem dłoni
- chrapaniem
- bezsennością
- napięciem nerwowym
- „ciężkimi” nogami

Wymiar:
40x15 cm średnicy

12180
2 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło