Poduszka ortopedyczna lędźwiowa - Exclusive Support

Poduszka lędźwiowa - Exclusive Support

130,00 zł
Brutto

Poduszka jest wykonana z innowacyjnej termoformującej pianki z „pamięcią kształtu”. Dzięki temu idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała zapewniając doskonałe podparcie kręgosłupa lędźwiowego, zapewniając jego prawidłowe ułożenie w czasie siedzenia.

Poduszka wyposażona w dwa pokrowce, wewnętrzny i zewnętrzny. Pokrowiec wewnętrzny gwarantuje dodatkowe zabezpieczenie pianki, zewnętrzny wykonany z innowacyjnej, super przewiewnej tkaniny gwarantującej pełen komfort użytkowania. Poszewka posiada gumkę ułatwiającą mocowanie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu koryguje nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie siedzenia poprzez jego podparcie w odcinku lędźwiowym. Wspomaga rehabilitację kręgosłupa, pomaga w leczeniu dyskopatii. Pomaga złagodzić ból kręgosłupa spowodowany długotrwałym siedzeniem np. w biurze lub samochodzie. Zapewnia odczucie miłego otulania i „ulgi”.

Poduszka zapewnia:
- ułożenie kręgosłupa lędźwiowego w prawidłowej pozycji
- zmniejszenie bólu w odcinku lędźwiowym
- ulgę dla kręgosłupa w czasie długotrwałego siedzenia
- pomoc w leczeniu dyskopatii
- zmniejszenie dolegliwości związanych z przeciążeniem kręgosłupa

Wymiar:
53x44x9cm

Poduszka ortopedyczna to produkt bezpieczny, specjalna pianka z której jest wykonana, została przebadana przez Szwajcarski Instytut Badawczy. Nie zawiera metali ciężkich oraz substancji szkodliwych zagrażających zdrowiu co potwierdza certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

12194
2 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło