MICRO TRAIL RACE

MICRO TRAIL RACE


679,00 zł
Brutto
Ilość

Model Micro Trail Race został zaprojektowany z myślą o biegaczach wyczynowych i jest najwyższej jakości kijem składanym o stałej długości. Ten ważący jedynie 175 g ultralekki kij, dzięki nowemu, oddychającemu paskowi Shark Frame Strap Mesh, naturalnej rękojeści z korka i systemowi Trigger Shark 2.0, pewnie leży w dłoni. Za pomocą przycisku Push Button można go błyskawicznie złożyć do rozmiaru 37 cm. Nowa, lekka końcówka Trail Running Tip, stanowi pewne podparcie na wszystkich nawierzchniach. Z kijami Micro Trail Race będziesz najszybszy.

Technologie

Trigger Shark 2.0 - rewolucyjny system w dziedzinie sportów nordyckich łączący pasek z kijem. Gwarantuje on optymalną transmisję energii przepływającej z ramienia do kija, jednocześnie oferując prostotę i komfort w użytkowaniu. Odpięcie paska od rączki to kwestia przyciśnięcia jednego guzika - pasek pozostaje na ręce, nie ma więc niebezpieczeństwa zagubienia go.

CORK 2 COMPONENT– rękojeść cross country, kompozyt korka + dwa komponenty

Frame Strap Mesh - paski do kijów z systemami Trigger S i Trigger 3D. Pasek wykonany z mocnej, przewiewnej siateczki, jest jeszcze lżejszy niż jego poprzednicy jednocześnie zapewniając lepszą oddychalność. Pętelka do systemu Trigger zamontowana jest na pasku z dodatkowym elastycznym elementem, co pozwala na większą swobodę ruchów. Duża powierzchnia paska i doskonałe dopasowanie do dłoni to lepsza transmisja siły z ramienia do kija.

Push Button – zewnętrzny system blokujący segmenty kija, stosowany w kijach składanych. System umożliwia szybki i bezpieczny montaż oraz demontaż kija przy użyciu specjalnego guzika. Naprężenie kija jest bardzo łatwo zwalniane po naciśnięciu przycisku, a sam kij może być złożony na trzy części. Po złączeniu części ze sobą, wystarczy pociągnąć górny segment w dół, aż do „odskoczenia” przycisku.
https://youtu.be/WRu3T3l2tDs

Foldable - model kijów z możliwością składania. Poszczególne segmenty kija połączone są ze sobą filigranową linką o bardzo wysokiej odporności na napięcia. Linka pokryta jest dodatkową, ochronną otoczką wykonaną z wytrzymałego poliuretanu, która zapobiegnie uszkodzeniom mechanicznym.

Trail Running Tip – lekka końcówka, stosowana w wielosegmentowych kijach składanych. Dzięki talerzykowi okalającemu końcówkę, wbity kij będzie stabilny pod każdym kątem. Widia o wklęsłym kształcie zapewni oparcie na każdej nawierzchni.

Clear - dodatkowa warstwa lakieru pokrywająca grafiki (w połysku)

Dla kijów o długości do 110 cm w zestawie pasek regulowany w zakresie S/M/L

Dla kijów o długości od 115 cm w zestawie pasek regulowany w zakresie M/L/XL

Końcówka wykonana z wytrzymałego karbidu, którego twardość zbliżona jest do twardości diamentu.

6492587110
Długość kija
110 - 135 cm / 37 cm (120 cm)
Waga kija
175 g (120 cm)
Materiał kija
Carbon (HRC max)
Średnica kija
Ø 16/14 mm

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło