Jaką korzyść daje badanie stóp?

list Kategoria: Blog Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Wyświetleń: 203
Jaką korzyść daje badanie stóp?

https://www.youtube.com/watch?v=uao_rAQwsMgBadanie daje Ci informację o stanie faktycznym nie tylko stopy ale i całego ciała. Tak na przykład, odciski mogą świadczyć o dużym przeciążeniu nie tylko w obrębie stopy, dają informację o nieprawidłowej postawie ciała. Badanie pomoże wskazać przyczynę bólu dzięki prowadzonemu wywiadowi podologicznemu. Jakich pytań możesz się spodziewać z mojej strony?

Badanie daje Ci informację o stanie faktycznym nie tylko stopy ale i całego ciała. Tak na przykład, odciski mogą świadczyć o dużym przeciążeniu nie tylko w obrębie stopy, dają informację o nieprawidłowej postawie ciała. Badanie pomoże wskazać przyczynę bólu dzięki prowadzonemu wywiadowi podologicznemu. Jakich pytań możesz się spodziewać z mojej strony?

  • Czy często pojawiają się odciski lub zgrubienia na stopach?
  • Czy odczuwasz mrowienie stóp? Jeżeli tak to jak często?
  • Czy w miewasz skurcze łydek?
  • Czy boli Cię staw skokowy kolano lub biodro?

To tylko pytania przykładowe, ale dają czasem zaskakujące odpowiedzi, które pomagają poza badaniem manualnym ustalić co tak naprawdę Ci dolega

Podczas pytań wykonuję badanie manualne stóp i nóg oraz oceniam statyczne obciążenie stóp na podoskopie.

Na podstawie zabranych informacji wykonywane są, odpowiednio dobrane do Twoich potrzeb wkładki

Wykonane indywidualne wkładki ortopedyczne pozwolą na odpowiednią korekcję postawy ciała i jednocześnie odciążą bolącą stopę.

Badając stopy możesz dowiedzieć się o wiele więcej na temat swojego ciała niż myślisz

https://www.youtube.com/watch?v=uao_rAQwsMg

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło